Atpakaļ uz meklēšanu

Rīgas rajons, Inčukalna pagasts, Lazdāji

Zemes gabals pārdošanai

Rīgas rajons, Inčukalna pagasts, Lazdāji

Zemes gabals pārdošanai

105 000
4 /m²
  • Īpašuma veids
    Zemes gabals pārdošanai
  • Purpose
    Privātmāju apbūve, Industriāla, Atpūtas centri, Komerciāla, Investīcijām, Cita
  • Plot area
    24100.00
  • Atsauce

Par šo īpašumu

Tiek pārdots zemes gabals (ar kopējo platību 24100 kvm) privātmāju apbūvei, nepilnu 2 km attālumā no Inčukalna centra, kas būs lieliska vieta privātmāju ciematam ar tuvumā esošajiem infastruktūrai svarīgiem objektiem- skola, bērnudārzs, veikals, aptieka.
Zemes gabalam ir izstrādāts detālplānojums, kurš paredz īpašumu sadalīt 15 apbūves gabalos ar apbūves gabala min lielumu 1200 kvm.
Piebraucamais koplietošanas ceļš paredzēts asfaltēts ar gruntētu gājēju zonu.
Ūdens apgāde paredzēta vietējā no artēziskā urbuma.
Kanalizācija paredzētas novadīt ciemata kanalizācijas tīklā vai izveidot vietējo kopējo bioloģiskās attīrīšanas sistēmu.
Gāze, elektroapgādes kabelis paredzēta pieslēgt ciemata tīkliem.

Līdzīgi objekti

Visi objekti All
+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.