Tirgus analīze un konsultācijas

Profesionāla tirgus izpētes komanda

Ober-Haus tirgus izpētes nodaļa ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi sniedz detalizētu un uzticamu informāciju par visiem nekustamā īpašuma tirgus segmentiem – vāc un apstrādā datus, sagatavo aktīvu segmentu apskatus, priekšizpēti un analīzi.

Pašu datu bāze

Naudojame ne tik valstybines ir viešas duomenų bazes, tačiau turime nuosavas duomenų bazes, kuriose sukaupta išsami informacija apie rinkoje parduotus ir nuomotus objektus, kainų pokyčius ir kt.

Plaša darbības ģeogrāfija

Ober-Haus ir lielākais nekustamo īpašumu pakalpojumu uzņēmums Latvijā un Baltijas reģionā, tāpēc mūsu sniegtie dati aptver ne tikai Latvijas tirgus, bet arī lielākās Lietuvas un Igaunijas pilsētas. Dziļais Baltijas nekustamo īpašumu zināšanu līmenis nodrošina visaugstākā līmeņa atsauksmes un konsultācijas klientiem, kas darbojas šajos tirgos.

Datu nozīme lēmumu pieņemšanā

Investīcijas nekustamajā īpašumā ir viens no pievilcīgākajiem peļņas gūšanas veidiem. Tajā pašā laikā tas ir riskants solis, kas var radīt zaudējumus, ja šis ieguldījums tiek īstenots, balstoties tikai uz personīgo pieredzi un intuīciju. Nekustamo īpašumu biznesā panākumi dažādos attīstības projektos, t.i. t.i. projekta galīgā rentabilitāte ir tieši proporcionāla pareizi izvēlētai projekta koncepcijai un efektīvai mārketinga stratēģijai (lai radīto produktu realizētu ātri un par maksimālu cenu). Izstrādājot nākotnes produkta koncepciju un pārdošanas stratēģiju, svarīgākais un nozīmīgākais nekustamā īpašuma investīciju projekta iespējamības rādītājs ir tās informācijas ticamība, uz kuras pamata tiek pieņemti lēmumi, kā arī tās atbilstība tirgum un tā atbilstībai. cerības.

Tirgus izpēte un priekšizpēte visām vajadzībām

Ober-Haus nekustamo īpašumu izpētes un analītikas speciālisti iepazīstinās ar jaunākajiem nekustamā īpašuma tirgus datiem, sniegs informāciju un vērtīgu ieskatu par aktuālajām tirgus tendencēm, izmaiņām un finanšu iespējām. Mūsu analītiķi sagatavo specializētu tirgus izpēti un priekšizpēti atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām:

Mūsu analītiķi sagatavo:

 • nekustamā īpašuma tirgus izpēte un analīze;
 • dažāda apjoma priekšizpēti;
 • detalizēta konkrētu projektu analīze;
 • projektu cenu noteikšanas pakalpojumi;
 • konsultācijas komercīpašumu un dzīvojamo īpašumu jautājumos.

Atzītas atsauksmes

Ober-Haus sagatavotās atsauksmes palīdzēs pieņemt jūsu biznesam atbilstošākos lēmumus. Mēs publiski un regulāri publicējam šādu informāciju:

 • Latvijas dzīvokļu cenu indekss OHBI (mēnesī);
 • Visu nekustamā īpašuma segmentu pārdošanas un nomas cenu tabulas (mēnesī);
 • Komercīpašumu tirgus komentāri (ceturksnī);
 • Dzīvojamo īpašumu tirgus komentāri (ceturksnī);
 • Kopā ar partneriem tiek sagatavots detalizēts ikgadējs pārskats par visiem nekustamo īpašumu segmentiem Baltijas valstīs;
 • Interaktīvā biznesa centru karte “OHMAP”.

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Noklikšķinot uz pogas "Es piekrītu" vai turpinot pārlūkošanu, jūs apstiprināt savu piekrišanu. Iepazīt privātuma politika. Es piekrītu

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.