Kad uzticēšanās ir vissvarīgākā

Pievienojies Ober-Haus komandai

Ober-Haus ir viena no lielākajām nekustamo īpašumu pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā un Baltijas reģionā. Mēs sniedzam pakalpojumus lielākajās Latvijas, Llietuvas un Igaunijas pilsētās, kur darbojas vairāk nekā 260 nekustamo īpašumu speciālisti. Lepojamies ar savu uzkrāto pieredzi un spēcīgu un saskanīgu kolektīvu!

Spēcīgs un zināms vārds

Esam izpelnījušies cieņu klientu vidū un labu reputāciju nekustamo īpašumu tirgū. Mūs citē visi mediji, ievērojamākie ekonomikas eksperti. Visas bankas Latvijā mums uzticas un pieņem īpašumu vērtējumus.

Ilggadēja pieredze un zināšanas

Mēs dalāmies pieredzē un zināšanās, kas iegūta vairāk nekā 20 gadu laikā un rosinām katra komandas biedra attīstību. Augsts nekustamo īpašumu zināšanu līmenis, stingra profesionālo standartu ievērošana ļauj sniegt tikai augstākās kvalitātes nekustamā īpašuma pakalpojumus.

Mūsu prieksŗocības

01

Visi mārketinga kanāli

Mēs rūpējamies par visu pārdodamā objekta reklāmu. Jūs saņemat bezmaksas sludinājumus visos sludinājumu portālos, bezmaksas izdales materiālus un āra stendus. Pilns finansiāls atbalsts jaunu projektu mārketingam – no modernām mājaslapām līdz komunikācijas kampaņu finansēšanai.

02

Profesionāla pārdošanas apmācība

Mēs dalāmies ar labāko profesionālo pieredzi, mentoringa vadītājus, kā arī organizējam iekšējās un ārējās apmācības labāko pārdošanas lektoru un Ober-Haus pārdevēju vadībā.

03

Visi darbam nepieciešamie pasākumi

Mūsu darbiniekiem nav jāmaksā darba vietas nodokļi. Parūpējamies par visiem darbam nepieciešamajiem instrumentiem: tiek nodrošināts personīgais portatīvais dators, profesionāla foto tehnika, droni, reprezentatīvie instrumenti un viss darbam nepieciešamais.

04

Juridiskā palīdzība

Ober-Haus juristu palīdzība līgumu un citas juridiskās dokumentācijas sastādīšanā, strīdu risināšanā vai klientu konsultēšanā.

05

Inovatīvi darba instrumenti

Centralizēts auksto zvanu operators, vieda un ērta CRM sistēma, iekšējā objektu cenu sistēma, nekustamā īpašuma objektu vērtēšanas reģistrs.

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Noklikšķinot uz pogas "Es piekrītu" vai turpinot pārlūkošanu, jūs apstiprināt savu piekrišanu. Iepazīt privātuma politika. Es piekrītu

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.