Dzīvojamās platības

Strādājam ar visa veida dzīvojamo nekustamo īpašumu

“Ober-Haus” mājokļu departaments nodrošina profesionālu un uzticamu dzīvojamo nekustamo īpašumu – māju, dzīvokļu un zemes gabalu – pārdošanas, īres, meklēšanas un konsultāciju pakalpojumus visā Latvijā. Uzkrājot lielāko starpniecības pieredzi, kvalificētāko ekspertu komandu un vienu no plašākajiem biroju tīklu valstī, Ober-Haus piedāvā saviem klientiem perspektīvākos risinājumus. Varat būt drošs, ka jebkuri darījumi, kuros jums palīdzēs Ober-Haus speciālisti, noritēs gludi un aizsargās jūsu intereses.

Augstākie standarti klientu pārstāvniecībā

Mūsu speciālisti iepazīstinās Jūs ar piemērotākajiem un jaunākajiem piedāvājumiem tirgū, sniegs informāciju un vērtīgu ieskatu par aktuālajām tirgus tendencēm, izmaiņām, finanšu iespējām un labākā risinājuma perspektīvām.

Strādājam ar visa veida dzīvojamo nekustamo īpašumu

Mājas, dzīvokļi, kotedžas, viensētas, zemes gabali un citi nekustamie īpašumi.

Profesionāla māju tirdzniecība

Mēs parūpēsimies par visiem pārdošanas posmiem, tikai aicināsim uz notāra biroju.

Mūsu speciālisti parūpēsies par katru no šīm darbībām:

• Konsultācijas par nekustamo īpašumu
• Nekustamā īpašuma tirgus analīze
• Konsultējam, kā sagatavot īpašumu pārdošanai
• Dokumentu sagatavošana
• Precīza īpašuma cenas noteikšana

Pārdošanas process

Mūsu mērķis ir padarīt īpašuma pārdošanu pēc iespējas vienkāršāku un raitāku, un risinājumi ar Ober-Haus pārsniedz katra mūsu klienta cerības. Varat būt drošs, ka Ober-Haus komanda rūpīgi īstenos katru pārdošanas soli, piedāvās labākos risinājumus un rūpēsies par jūsu īpašumu tā, it kā tas būtu savējais.

Pārdodam droši un par labāko cenu

Tirgus zināšanas un uzticamais Ober-Haus nosaukums palīdz pārdot nekustamo īpašumu par iespējami augstāko cenu.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.