SĪKDATŅU POLITIKA 

Personas datu apstrādes pārzinis ir Ober Haus grupas uzņēmumi Latvijā: 

SIA “Ober Haus Real Estate Latvia”, juridiskā adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, LV-1084; 

SIA “Ober Haus Vērtēšanas Serviss”, juridiskā adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, LV-1084, (turpmāk – mēs), tālr.  +371 67284544; e-pasts: latvia@ober-haus.lv, kā pārzinis apņemas nodrošināt vietnes apmeklētāju (turpmāk – jūs) privātās informācijas drošību un tiesību aizsardzību, Jums izmantojot mūsu interneta vietni  www.ober-haus.lv (turpmāk – vietne) un tajā esošo saturu. 

Mēs respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru skaidrojumu par to, kā sīkdatnes tiek izmantotas Vietnē. 

Par datu apstrādē esošajiem faktiskajiem un tiesiskajiem apstākļiem ir pieejama šajā politikā, kā arī “Privātuma politikā”. 

Kas ir sīkdatnes un kādiem nolūkiem mēs tās izmantojam? 

Apmeklējot šo Vietni, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes Vietnes darbības drošības efektivitātes uzlabošanai, statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai. 

Mēs ievērojam Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta prasības. 

 Kāda ir sīkdatņu izmantošanas kārtība? 

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka mēs lietojam analītiskās sīkdatnes. 

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam? 

Obligātās sīkdatnes   

Obligātās sīkdatnes nodrošina tīmekļa lapas funkcionalitāti un lietojamību. Bez tām tīmekļa lapa nevar darboties pilnvērtīgi. Tā kā obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas kvalitatīvai pakalpojumu sniegšanai, no to izmantošanas nevar atteikties. Ja lietotājam ir bažas par to drošību un lietotājs izlemj, ka nevēlas saņemt obligātās sīkdatnes, tās var bloķēt vai izdzēst, mainot iestatījumus pārlūkprogrammā.   

Funkcionālās sīkdatnes   

Funkcionālās sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu datus par to, kā lietotājs izmanto tīmekļa lapu, kuras tīmekļa lapas tiek apmeklētas visbiežāk, kā arī sniedz informāciju par saņemtajiem kļūdu  paziņojumiem. Šīs sīkdatnes ļauj sekot līdzi tīmekļa lapas funkcionalitātei un to uzlabot. 

 

Detalizēta informācija par tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm: 

Nosaukums  Pakalpojumu sniedzējs  Nolūks  Termiņš 
Wp-wpml_current_language  Ober-haus.lv  Funkcionālā sīkdatne – WordPress daudzvalodu spraudnis iestata šo sīkfailu, lai saglabātu pašreizējos valodas/valodas iestatījumus  Sesijas laikā 
rc::a  Google.com  Obligātā sīkdatne – Šo sīkfailu iestatījis Google recaptcha pakalpojums, lai identificētu robotus, lai aizsargātu vietni pret ļaunprātīgiem surogātpasta uzbrukumiem.  Nekad netiek dzēsta 
rcc:c  Google.com  Šo sīkfailu iestatījis Google recaptcha pakalpojums, lai identificētu robotus, lai aizsargātu vietni pret ļaunprātīgiem surogātpasta uzbrukumiem.  Sesijas laikā 
PHPSESSID  App.mailerlite.com  Šis sīkfails ir paredzēts PHP lietojumprogrammām. Sīkdatne saglabā un identificē lietotāja unikālo sesijas ID, lai pārvaldītu lietotāja sesijas vietnē. Sīkfails ir sesijas sīkfails, un tas tiks dzēsts, kad tiks aizvērti visi pārlūkprogrammas logi  Sesijas laikā 

 

Kā izdzēst sīkdatnes? 

Jūs sava pārlūka iestatījumos varat kontrolēt un izdzēst  sīkdatnes, bet ievērojiet, ka šādā gadījumā jums var nebūt iespējams izmantot daudzas funkcijas, kas nepieciešamas pienācīgai tīmekļa vietnes darbībai. 

Ja Jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org, kur Jums būs pieejama detalizēta, neatkarīga informācija par to, kā pārlūka iestatījumos atspējot sīkdatnes un kā izdzēst Jūsu datorā esošās sīkdatnes. Lai izdzēstu sīkdatnes Jūsu mobilajā tālrunī, Jums jāizlasa tālruņa lietošanas instrukcija. 

Izmaiņas Sīkdatņu politikā 

Šī ir Sīkdatņu politikas dokumenta versija Nr.2024/01. 

Mēs esam tiesīgi mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē. 

Rīgā, 2024.gada 18.aprīlī