Mūsu misija, vīzija un vērtības

Ilgtermiņa partnerība

Mēs tiecamies uz ilgtermiņa partnerību starp Ober-Haus uzņēmumu un mūsu klientiem un lai profesionālās darbības principi kļūtu par tirgus standartiem. To darot, mēs veidojam spēcīgas saiknes ar sabiedrību, kurā dzīvojam un strādājam. Ievērojot augstākos biznesa ētikas standartus, mēs veidojam spēcīgākās nekustamā īpašuma tirgus tradīcijas.

Vīzija

Sniegt nekustamo īpašumu pakalpojumus visā Baltijas reģionā, būt pazīstamam un novērtētam uzņēmumam par īpaši augstas kvalitātes pakalpojumiem.

Misija

Sniegt saviem klientiem augstākās kvalitātes visus nekustamā īpašuma pakalpojumus.
Ober-Haus sniegtie profesionālie pakalpojumi ir balstīti uz padziļinātām zināšanām par vietējiem tirgiem un pieredzi nekustamā īpašuma jomā. Ober-Haus mērķis ir padarīt uzņēmumu un tā klientus par ilgtermiņa partnerību un padarīt profesionālos principus par normu tirgū. Tas liek mums turpināt paplašināt mūsu darbības ģeogrāfisko tvērumu un uzlabot pakalpojumu klāstu. Mūsu vispārējais mērķis ir nodrošināt klientam augstākā līmeņa nekustamo īpašumu pakalpojumus katrā valstī un pilsētā, kurā atrodas Ober-Haus birojs.

Vērtības

  • Aizraušanās ar darbu – ticība tam, ko dari, un darbs ar entuziasmu katru dienu
  • Cieņa – pret klientiem, sadarbības partneriem, kolēģiem un darbu.
  • Profesionalitāte – tikai augstākie biznesa ētikas standarti un kvalificētas zināšanas.
  • Uzticība – profesionāla erudīcija, godīgums un pilnīga apņemšanās nodrošināt sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Noklikšķinot uz pogas "Es piekrītu" vai turpinot pārlūkošanu, jūs apstiprināt savu piekrišanu. Iepazīt privātuma politika. Es piekrītu

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.