Atpakaļ uz meklēšanu

Rīga, Teika, Laimdotas iela 59a

Zemes gabals pārdošanai

Rīga, Teika, Laimdotas iela 59a

Zemes gabals pārdošanai

350 000
71 /m²

Par šo īpašumu

Teikas rajonā tiek pārdots zemes gabals, uz kuras atbilstoši Rīgas domes saistošajiem noteikumiem, atrodas dzīvojamās apbūves teritorijā (Dz), kur atļautā izmantošana ir šādu būvju būvniecība un izmantošana: daudzdzīvokļu nams; savrupmāja; dvīņu māja; rindu māja; palīgēka; autonovietne; velonovietne; izglītības iestāde; tirdzniecības un pakalpojumu objekts.
Maksimālais apbūves stāvu skaits minētajā zemesgabalā atbilstoši Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem ir 5 stāvi.
Zemes gabals atrodas lieliskā vietā - tuvumā veikali, sabiedriskā transporta pieturas, skolas, bērnudārzi, Biķernieku mežs.
Pie zemes ir pieejama elektrības, ūdens un kanalizācijas pieslēgumi.


Līdzīgi objekti

Visi objekti All
+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.