Atpakaļ uz meklēšanu

Rīga, Centrs, Kalpaka bulvāris 10

Dzīvoklis īre

Rīga, Centrs, Kalpaka bulvāris 10

Dzīvoklis īre

1 200

Par šo īpašumu

Ilgtermiņa ire tiek piedāvāts plašs un gaišs 5 istabu dzīvoklis Rīgas centrā. Dzīvoklī ir trīs izolētas istabas, viena caurstaigājama un vienas viesistaba, kā arī divas vannas istabas, koridors un virtuve. Ērta piekļuve sabiedriskajam transportam un pilsētas infrastruktūrai. Rokas stiepiena attālumā ir viss nepieciešamais ikdienas dzīvei, daudz dažādu veikalu un kafejnīcu, T/C, vecpilsēta, parki, skolas un universitātes, DZ stacija, autoosta, opera, teātris un citas kultūras/izklaides iespējas ko piedāvā pilsēta. Dzīvoklis pieejams uzreiz.

Aprīkojums: iebūvēta virtuve, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns, iebūvēti sienas skapji, TV, uzstādīta santehnika, duša, dvieļu žāvētājs, veļas mašīna.


+ Mēbelēts dzīvoklis
+ Pagalma ēka
+ Augšējais stāvs
+ Slēgta teritorija
+ 2 vannasistabas

Minimālais īres termiņš 1 gads. Parakstot līgumu jāveic šādi maksājumi: DEPOZĪTS (2 mēnešu īres maksas apmērā) + ĪRES MAKSA par 1. mēnesi

Atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un parādīšu īpašumu Jums ērtā laikā.


+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.