Back to search

Rīga, Āgenskalns, Raņķa Dambis 34

Dzīvoklis pārdošanai

Rīga, Āgenskalns, Raņķa Dambis 34

Dzīvoklis pārdošanai

207 000
2 170 /m²

Par šo īpašumu

PRESTIŽS PROJEKTS AR SKATU UZ VECRĪGU!
Elpu aizraujošs skats uz Daugavu, Vecrīgas torņiem, Ķīpsalas un Pārdaugavas mājiņām, ko ieskauj zaļi dārzi – šī ir Jūsu unikālā iespēja iegūt savā īpašumā Rīgas gleznainākos skatus Premium klases jaunceltnē!
FILOZOFU REZIDENCES – tā ir arī kvalitatīva atpūta: teritorijā ir basketbola laukums, terases ar pingponga un novusa galdiem, divi bērnu laukumi, atpūtas vieta ar skatu uz Filozofu aleju un Daugavas krastiem.

Apartamenti nr. 60. atrodas Filozofu Rezidences HERDER torņa, 6. stāvā. 76.5 m2 dzīvojamo platību sastāda 2 guļamistabas un viesistaba ar virtuves zonu, 2 vannasistabas un 2 balkoni.

Istabu skaits - 3
Dzīvojamā platība - 76.5 m2
Balkons / terase - 13.4 + 5.5 m2
Kopējā platība - 95.4 m2

7 vērtīgi iemesli kādēļ iegādāties apartamentus tieši Filozofu Rezidencē:

✅ Rīgas panorāmas skats pār Daugavu uz Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu. Tikai daži projekti Rīgā var piedāvāt ko šādu.

✅ Projekta lokācija pilsētas centrā, taču vienlaicīgi savrup no trokšņainās centra vides.

✅ Izdevīga lokācija no sasniedzamības viedokļa - Vecrīga, osta, centrālā stacija 10 min. brauciena attālumā, Lidosta 20min.

✅ Projekts ar individuālu intelektuālās arhitektūras konceptu.

✅ Interjers, kāds sastopams augstas klases viesnīcu kompleksos.

✅ Augsta būvniecības kvalitāte un energoefektivitāte.

✅ Droša un ienesīga investīcija ar ko lepoties. Filozofu Rezidences attīstītājs R.Evolution City ir pazīstams un uzticamību iemantojis jau iepriekš realizētos premium segmenta projektos LOFTS & ROSEGOLD, HOFT, VILLA MILIA un TAL REZIDENCE.

Aicinām sazināties iepriekš par iespējamo apskates laiku un finansējuma piesaistes iespējām.

* Interjera attēliem ir ilustratīva un informatīva nozīme, apartamentu apdare - pelēkā.

Līdzīgi objekti

Visi objekti All
+
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.