Atpakaļ uz meklēšanu

Jūrmala, Sloka, Cidoniju iela

Zemes gabals pārdošanai

Jūrmala, Sloka, Cidoniju iela

Zemes gabals pārdošanai

26 000
21 /m²

Par šo īpašumu

Samazināta cena. Zemesgabals taisnstūra formas, līdzens reljefs, atbrīvots no krūmiem. Blakus visas komunikācijas ar iespēju operatīvi tām pieslēgties- elektrība, ūdens un kanalizācija.
Teritorijas Izmantošanas Veidi:
- savrupmāja (ar funkcijas nodrošināšanai nepieciešamajam palīgēkām un
būvēm).

Zemesgabals atrodas meža ieskautā dzīvojamajā apkaimē 2, 5 km attālumā no tuvākās Rīgas jūras līča pludmales.
14 km -Jomas iela.
30 km - Rīgas centrs

Zvaniet, sarunāsim laiku apskatei un atbildēšu uz visiem jautājumiem.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.