Rīgas rajons, Mārupe, Malduguņu 12

Dzīvoklis pārdošanai

Rīgas rajons, Mārupe, Malduguņu 12

Dzīvoklis pārdošanai

265 000
2 653 /m²

Par šo īpašumu

Iegādei pieejams jauns 4 istabu (3 guļamistabu) dzīvoklis ar plašu terasi un kvalitatīvu apdari jaunajā projektā - Lindenholma, Rīgas pierobežā, 20 minūšu braucienā līdz pilsētas centram.

Adrese: Malduguņu iela 12
Dzīvoklis nr. 23
Atrašanās vieta projektā: Town House
Stāvs: 2
Guļamistabas: 3
Kopējā platība: 99.9 m2
Tsk. balkons: 13.4 m2


Par Lindenholma dzīvojamo kvartālu.

Jaunais dzīvojamais kvartāls Lindenholma atrodas Rīgas un Mārupes pierobežā, starp Kārļa Ulmaņa gatvi, Daibes un Lielo ielu. Lindenholma koncepts apvieno pilsētai raksturīgo daudzdzīvokļu apbūvi ar piepilsētas un privātmāju raksturīgajiem elementiem un sajūtām. Tas veidots saskaņā ar Vastint grupas kvalitātes standartiem, paredzot pārdomātus dzīvokļu plānojumus, kvalitatīvus un ilgtspējīgus apdares materiālus, augstāko - A klases energoefektīvitāti un privātās ārtelpas – līdz pat 13 m2 plašus balkonus vai terases katram dzīvoklim.


Gan dzīvokļi, gan kvartāla labiekārtošana ir pilnībā pabeigti un gatavi iedzīvotāju uzņemšanai. Lindenholma dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, kvalitatīvu santehniku, pieeju koplietošanas telpām un individuālām noliktavām. Lindenholma piedāvā 90 dzīvokļus ar pilnu apdari iegādei, kā arī, 107 funkcionāli pārdomātus dzīvokļus ilgtermiņa īrei. Pateicoties energo-efektivitātes risinājumiem, Lindenholma dzīvokļiem ir garantēti zemas apsaimniekošanas izmaksas.


Lindenholmas kvartālu veido 2 pilsētvillas, 3 piecstāvu daudzdzīvokļu ēkas un 1 trīsstāvīga dzīvokļu ēka, kas kopumā piedāvā 197 dzīvokļus. Pilsētvillu apartamenti izceļas ar lielāku platību, plašām terasēm, ekskluzīvāku apdari un augstāku privātuma līmeni.

Lai uzzinātu aktuālo dzīvokļu piedāvājumu un vienotos par apskates laiku, droši zvaniet jebkurā laikā.

t.+371 28 232 000
e-pasts: kristine.odrina@ober-haus.lv

Līdzīgi objekti

Visi objekti All

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Noklikšķinot uz pogas "Es piekrītu" vai turpinot pārlūkošanu, jūs apstiprināt savu piekrišanu. Iepazīt privātuma politika. Es piekrītu

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.