Atpakaļ uz meklēšanu

Rīga, Centrs, Miera iela 6

Dzīvoklis pārdošanai

Rīga, Centrs, Miera iela 6

Dzīvoklis pārdošanai

180 880
3 400 /m²

Par šo īpašumu

Pārdošanā 2 istabu dzīvoklis A klases energoefektivitātes dzīvokļus Projektā “Alba Palace”.
Platība: 53,2 m2,
Stāvs: 5

Itāļu dizainere un šefpavāre Lorella Braglia šādi apraksta `’Alba Palace`’ projekta dzimšanu:
“Ar savu komandu mēs esam pētījuši un pilnveidojuši katru struktūras un sistēmu detaļu, kā arī, protams, estētisko baudījumu. Mēs esam radījuši modernu vietu, ar rūpību un bez steigas, tehnoloģiski pilnveidotu, pamatojoties uz efektivitāti. Vieta, kur satiekas harmonijas starp izcilāko un inovatīvāko itāļu keramiku un Latvijas mežu –koka spēku, siltu dabīgu parketu. Projekta nosaukums radies Itālijas silto un krāsaino rītausmu iedvesmots. Saules pielietie Toskanas pakalni, ciprešu staltums un siltumā virmojošs gaiss. Zeltainās jūras smiltis, dzidrais caurspīdīgais, siltais jūras ūdens, kas apskauj Itālijas krastus. Tas viss ir tas kas mūs iedvesmoja arī interjera projektos.

Projektu sāka attīstīt 2018 gadā un 2023 gada decembrī tiks nodota ekspluatācijā.
Zemes gabala platība: 436 kv. m.
Ēkas stāvu skaits: 7 stāvi un pazemes stāvs. Kopējā platība: 1421 m2. Dzīvojamā platība: 1302 m2.

Kopējais dzīvokļu skaits: 17
Visi dzīvokļi ir pilnībā pabeigtiar pilnu apdari.
Istabu skaits: 2-3 dzīvokļi
Dzīvokļu platības: no 50 līdz 72 m2.
Dzīvokļiem ir atvērtas telpas, kas ir pilnas ar gaismu, kopābūšanas telpās nodrošinot plašumu un komfortu. Telpu modulēšanas iespējas atbilstoši ikviena vajadzībām. Lielas dzīvojamās istabas ar virtuves zonu, kur sanākt visiem kopā, baudīt veselīgu, dabisku, krāsainu dabas dotu pārtiku; klusas un ērtas atpūtas zonas; atdalāmas telpas darbam vai studijām; kur no visu dzīvokļu plašajiem logiem paveras brīnišķīgs skats uz Miera ielas dzīves ritumu un Rīgas panorāmu.

Komerctelpas: 2 telpas 1. stāvā ar logiem un augstiem griestiem. Komerctelpu iespējamais izmantošanas veids: mākslas salons, kafejnīca, skaistumkopšanas salons, veikals, birojs.

A klases energoefektivitātes sertifikāts.
Monolīta dzelzsbetona konstrukcijas.
Lifts.
Centrālā gāzes apkure, elektrība, ūdens, kanalizācija.

Atrašanās vieta:
Rīgas centrs, netālu no Dailes teātra, Vidzemes tirgus, konfekšu fabrika “Laima””.
Tramvaja un autobusu pieturas atrodas 100 m attālumā.
Vecpilsēta un Klusais centrs 10-15 minūšu gājiena attālumā.

“Šī gandrīz izpostītā ēka bija Miera Ielā, viena no kontrastainākajām un interesantākajām ielām Rīgā, viena no Eiropas pilsētām, kuru es mīlu visvairāk. Kad es sāku studēt pārbūves projektu, es tajā iemīlējos. Es iedomājos apvienot savu mīlestību pret dizainu un inovācijām ar saikni ar tradīcijām. Es iedomājos Latvijas karoga granāta krāsu. Vienmēr paturot to prātā un pateicoties šai spēcīgajai krāsai, sāka veidoties jauna, moderna, pārsteidzoša ēka. Es domāju, ka tas būtu drosmīgs otas triepiens citu neitrāli krāsotu ēku vidū, tā radītu siltumu un prieku, kļūstot par atskaites punktu, kas spēj pārsteigt cilvēku iztēli un pamodina smaidu. Mana iedvesma izriet no granātābolu krāsas, kas pārsteidz. Atverot šos dienvidu augļus atklājas sulīgas un smaržīgās augļa sēklas. Pārsteidzošs kontrasts starp gataviem augļiem un koka tumšajiem zariem. Granātābols, saules un siltuma izauklēts auglis, gluži kā šī ēka Miera ielā 6. Es iedomājos, ka kādā no šiem dzīvokļiem šobrīd kāds gatavo itāļu pastu ar Sicīlijas saulē kaltētiem tomātiem, ciedru riekstiem, oregano, čilli pipariem un saules zelta piesātināto oliveļļu, nesteidzīgi malkojot itāļu sarkanvīnu kopā ar draugiem. Lai vakarā, pēc veiksmīgi pavadītas dienas, mierā un bez steigas pagatavotu Latvijas zāļu tēju ar sarkaniem augļiem, kamēr cepeškrāsnī cepās cepumi, no krāsns virmo kanēļa un rozīņu smarža.
Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu: Esmu atstājusi daļu savas sirds Rīgas centrā ”. Lorella Braglia.

Vairāk informācijas pa tālruni 28232009; un e-pastu: Daiga.manike@ober-haus.lv
Zvaniet, lai vienotos par apskati.

Aplūko 360 grādu Virtuālo Tūri Spiežot Šeit.

Līdzīgi objekti

Visi objekti All
+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.