Rīga, Centrs, Stabu iela 87A

Dzīvoklis pārdošanai

Rīga, Centrs, Stabu iela 87A

Dzīvoklis pārdošanai

94 955
1 750 /m²

Par šo īpašumu

Pašā Rīgas centrā tikko renovētā kompleksā PAGALMS 87 pagalma mājā augstajā 5.stāvā ar skatu pār jumtiem ir pieejams iegādei jauks 3 istabu dzīvoklis. Tam ir nepieciešams kapitālais remonts, ļaujot Jūsu fantāzijai brīvu lidojumu.

PAGALMS 87 kvartālā Rīgā, Stabu un Avotu ielu stūrī, tikko renovētā 4 namu kompleksā ir iespējams iegādāties dzīvokļus un komerctelpas.
Ēku komplekss ir neliels, slēgts kvartāls. Kompleksā atrodas četras ēkas: viena divstāvu koka ēka un trīs ķieģeļu nami. Visām ēkām ir atjaunota fasāde, izremontētas pagrabtelpas, kāpņu telpas, atjaunoti jumta segumi, kā arī labiekārtots un apzaļumots iekšpagalms. Vecās komunikācijas ir aizvietotas ar jaunu ūdensapgādi, kanalizācijas un apkures sistēmu. Ēkās ir ierīkotas jaunas elektroinstalācijas un ievietoti mūsdienīgi trīs slāņu stikla pakešu logi koka ietvaros, ar augstiem skaņas un siltuma izolācijas rādītājiem. Dzīvokļu ārdurvis ir nomainītas uz ugunsdrošām - atbilstoši mūsdienu tehniskajām prasībām, bet ēku vēsturiskās ārdurvis ir restaurētas.
Ieejas durvis ir slēdzamas ar koda atslēgu, kāpņutelpas izgaismotas un aprīkotas ar video novērošanas kamerām gan pie ieejas no fasādes, gan arī pie ieejas no pagalma puses.
Pagrabstāvā izvietotas 17 privātas, 2,6 līdz 6,6m2 lielas noliktavas mantu glabāšanai. PAGALMS 87 iedzīvotajiem ir iespējams tās iegādāties par pieejamu cenu.
Pagalmā ir ierīkotas 17 virszemes autostāvvietas (8000 eur) un 4 no tam ir aprīkotas ar modernām elektro auto uzlādes stacijām.
Kompleksa teritorijā ir izveidots bērnu rotaļlaukums un atpūtas zona, kā arī vieta grilam.
Četru ēku kompleksā iespējams izraudzīties dažādu platību dzīvokļus, kā arī katrs īpašnieks var piemeklēt sev vēlamāko dzīvokļa atrašanās vietu - ar skatu uz ielu, pagalmu vai pāri Rīgas jumtiem.
Dzīvokļi tiek pārdoti bez remonta, bez apdares, attiecīgi ļaujot remontdarbus veikt pēc saviem ieskatiem.
Dzīvokļu cenas orientējošas, tajās iespējamas zināmas izmaiņas, tādēļ lūgums sazināties, lai uzzinātu aktuālo cenu.

Līdzīgi objekti

Visi objekti All

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Noklikšķinot uz pogas "Es piekrītu" vai turpinot pārlūkošanu, jūs apstiprināt savu piekrišanu. Iepazīt privātuma politika. Es piekrītu

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.