Nekustamo īpašumu
aģentūra Latvijā!

Apartments

Izvēlēties īpašuma veidu

Komerciāla tipa

Izvēlēties īpašuma veidu

Plot purpose

Plot purpose

Pilsētas

Izvēlēties pilsētu

Jaunākās ziņas

Visas ziņas
Nekustamie īpašumi Daugavpilī – 2022 aktualitātes
07.07.2023

Nekustamie īpašumi Daugavpilī – 2022 aktualitātes

Pērc vai pārdod dzīvokli, māju vai zemi Daugavpilī.   Dzīvokļu, māju un zemes cenas Daugavpilī (avots: ss.com 27.04.2022) Pārdod dzīvokļus Daugavpilī: Kopā sludinājumi: 168 Cena: 8 000 – 125 000 EUR Cena m2: 222 – 475 EUR   Izīrē dzīvokļus Daugavpilī: Kopā sludinājumi: 57 Īre mēnesī: 75 – 470 EUR   Pārdod mājas Daugavpilī: Kopā sludinājumi: 64 Cena: 7 500 – 560 000 EUR   Pārdod zemi Daugavpilī: Kopā sludinājumi (dažādi zemes lietojumi): 19 Cena: 4 000 – 280 000 EUR Cena m2: 1.58 – 59 EUR   Dzīvokļu tirgus Daugavpilī Daugavpilī piedāvājumā dominē divistabu dzīvokļu pārdošana (67 aktīvie sludinājumi uz 28.04.2022.). Plašs piedāvājums ir arī vienistabu un trīsistabu dzīvokļiem, taču četristabu piedāvājums ir mazāks. Pieprasītākie ir divistabu un vienistabas dzīvokļi. Līdz ar inflāciju un būvmateriālu cenu pieaugumu, palielinās iedzīvotāju vēlme iegādāties dzīvokļus labā stāvoklī, mēbelētus/ pusmēbelētus. Daugavpilī nav liels renovēto māju skaits, tāpēc iedzīvotājiem ir arī svarīgs mājas tips un potenciāli patērējamā summa uz apkures rēķiniem, kas šajā gadījumā būs lielāks agrāk uzceltajām ēkām, piemēram, pirmskara laikā vai padomju laikos, kā arī tā saucamajām “hruščo”kām” . Pieprasījumu pēc dzīvokļiem Daugavpilī, galvenokārt, veido vietējie klienti, uzņēmēji, ka arī iedzīvotāji, kas iebrauc Daugavpilī no citām pilsētām vai reģioniem. Vērojama īres dzīvokļu tirgus aktivitāte, taču…

Jaunie projekti
07.07.2023

Jaunie projekti

Jaunie projekti   Kas tiek apzīmēts kā jaunais projekts? Kā jaunais projekts tiek apzīmēta ēka, kas ir vai nu tikko uzbūvēta vai būvniecības stadijā, vai arī ēka, kas ir vai tiek pilnībā renovēta. Māja kas ir 5, 7, 10 gadus veca vel aizvien skaitās jaunais projekts? Jā, ja klients vēlas pārdot dzīvokli ēkā kura celta pirms 10 gadiem tad atzīmē jaunais projekt. Bet ja analizējam tirgus tendences, piemēram gada pārskatiem tad ņemam vērā tikai tos dzīvokļus/ ēkas kuru statuss ir pirmreizēja reģistrācija. Vai mājas kas ir pilnībā restaurēta un varbūt pārplānota arī skaitās jaunais projekts? Ja ēkai ir būvprojekts un tiek pilnīgi renovēta (mainītas komunikācijas, instalācijas, stiprinātas sienas / grīdas / pārsegumi. Zemesgrāmatā tiks atvērta jauna kadastra atzīme katram dzīvoklim tad arī šādas ēkas var pieskaitīt pie jaunajiem projektiem. Kaut gan speciālistu domas šajā jautājumā var dalīties. Cik maksā jaunie projekti? Cenu amplitūda jaunajos projektos ir ļoti liela. Ir iespējams atrast dzīvokli jaunajā projektā gan par 1000eur par m2, un dārgākie – līdz pat 5000, 6000 eur par m2. Protams, viss ir atkarīgs no tā, kas ietilpst cenā – ir apdare, nav apdares, atrašanās vieta, infrastruktūra, materiāli, kvalitāte. Kuras mikrorajonos ir dārgāk / lētāk? Centrs, Klusais centrs, Mežaparks, Teika, Āgenskalns…

Nekustamie īpašumi Jelgavā – 2021 aktualitātes.
07.07.2023

Nekustamie īpašumi Jelgavā – 2021 aktualitātes.

Jelgavas nekustamo īpašumu aktualitātes 2021   Dzīvokļu, māju un zemes cenas Ventspilī (avots: ss.com 21.10.2021) Pārdod dzīvokļus Jelgavā: Kopā sludinājumi: 70 Cena: 7 500 – 170 000 EUR Cena m2: 375 – 1 484 EUR   Izīrē dzīvokļus Jelgavā: Kopā sludinājumi: 23 Īre mēnesī: 120 – 1100 EUR   Pārdod mājas Jelgavā: Kopā sludinājumi: 63 Cena: 20 000 – 490 000 EUR   Pārdod zemi Jelgavā: Kopā sludinājumi: 61 Cena: 8 000 – 328 000 EUR Cena m2: 4 – 90 EUR Nekustamā īpašuma cenu izmaiņas Jelgavā Pētot nekustamo īpašumu tirgu Jelgavā cenas kopš 2019. gada ir palielinājušās  pilsētas teritorijā. Cenu pieaugums dzīvokļiem no 2019. gada sākuma ir par aptuveni 20%. Piemēram  2019. gadā renovētas ēkas divu istabu dzīvoklim cena bija 750 eiro/m2, tad tagad identiskam dzīvoklim šajā ēkā cena ir 900 eiro/m2. Piemēri : 2019. gadā dzīvoklis Satiksmes iela 35A divu istabu 77m2 platībā tika pārdots par 55 000 EUR. 2021. gadā dzīvoklis Satiksmes iela 35A trīs istabu 62 m2 platībā tika pārdots par 64 000 EUR Analizējot būvju un zemes cenas, tad arī redzam cenu pieaugumu līdz pat 20% un vairāk. Jaunbūvēm līdz pat 30% palielinājums. Šādu krasu cenu pieaugumu var pamatot ar būvmateriālu un kokmateriālu cenu pieaugumu tirgū. Par piemēru…

Visas ziņas

Harmony Home Teika

Rīga, Ķeguma iela 39

A+ energoefektivitāte, teicama skaņas izolācija, individuāli rekuperatori ir tikai dažas no lietām, kas nodrošina paaugstinātu komfortu Harmony Home Teika iedzīvotājiem.

Goldingena Rezidence

Rīga, Kuldīgas iela 45b

“Goldingena Rezidence” ir piecu stāvu ēka Āgenskalnā, kas atrodas starp Kuldīgas un Gregora ielām un ir kluss, zaļš Āgenskalna rajons. “Goldingena Rezidences” ēka ir celta 20. gs. sākumā būvniecības buma laikā, pēc arhitekta Bernharda Bīlenšteina projekta, kas sākotnēji tika saukta par Pētera Namu.

Jaunie projekti

Harmony Home Teika

A+ energoefektivitāte, teicama skaņas izolācija, individuāli rekuperatori ir tikai dažas no lietām, kas nodrošina paaugstinātu komfortu Harmony Home Teika iedzīvotājiem.

Goldingena Rezidence

“Goldingena Rezidence” ir piecu stāvu ēka Āgenskalnā, kas atrodas starp Kuldīgas un Gregora ielām un ir kluss, zaļš Āgenskalna rajons. “Goldingena Rezidences” ēka ir celta 20. gs. sākumā būvniecības buma laikā, pēc arhitekta Bernharda Bīlenšteina projekta, kas sākotnēji tika saukta par Pētera Namu.

Meklējat ekspertus?

Mūsu komandā ir vairāk kā 40 nekustamo īpašumu speciālistu.

Darbinieku kontakti

Meklējat jums tuvāko ofisu?

Mūsu uzņēmumam ir darbinieki visos latvijas novados.

Filiāļu kontakti

Vēlies atrast jaunas telpas?

Aplūku mūsu interaktīvo karti, lai atrastu sev piemērotākās telpas jau šodien.

Aplūkot īpašumus

Vai tu zini sava īpašuma cenu?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu precīzu sava nekustamā īpašuma cenu.

Vērtēšanas pakalpojumi
+
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.