Grīziņš / Grīziņkalns, Artilērijas iela

Atcerēties
Apraksts Visi piedāvājumi Karte

Apraksts

PRIVĀTUMS PILSĒTAS CENTRĀ
Dzīvokļi Artilērijas ielas 65 pagalmā - tas ir liels, kluss, zaļš pagalms brīnišķīgā Grīziņkalna rajona sirdī ar īpašu vēsturisku elpu - kvalitatīvi parbūvēta bijušās Rīgas kinostudijas laboratoriju un rekvizītu noliktavu ēka par 12 labiekārtotiem dzīvokļiem - loftiem. Gandrīz katram dzīvoklim ir sava ārtelpa (terase vai balkons).


A UN A+ ENERGOKLASE
Rīgas centrā ļoti reti tiek realizēti projekti kuri piedāvā A un A+ energoklasi. Apkuri dzīvokļiem nodrošina siltumsūknis, dzīvokļos ir rekuperācijas sistēma, kā arī uz jumta uzstādīti saules paneļi


ZAĻŠ UN PERSPEKTĪVS RAJONS
Grīziņkalna rajons ir UNESCO kultūrmantojuma sastāvdaļa ar vēsturisku elpu un zaļām atpūtas zonām. Šeit mūsdienīgais komforts sastop dabas mieru un šarmu.


MODERNS PLĀNOJUMS UN STILĪGS INTERJERS
Ēkā iepriekš atradās Rīgas kinostudijas rekvizītu noliktavas, tapēc dzīvokļu interjerā un atjaunotās vēsturiskās kāpņu telpās ir uzsvērts ēkas industriālais raksturs.


PAR PROJEKTU
Attīstītāji veikuši pilnu ēku renovāciju, kas sevī ietver no jauna pilnībā ierīkotas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli, izbūvētas jaunas starpsienas, uzstādītas dzīvokļu ārdurvis. Renovēta un siltināta ēkas fasāde, silitnātas ēkas bēniņu telpas, dzīvokļos uzstādīta rekuperācijas sistēma un apkures nodrošināšanai izbūvētas siltās grīdas, izbūvēts jauns jumta segums. Pārbūves rezultātā uzstādīti plaši divpakešu logi, franču balkoni vai durvis uz terasi. Vēsturiski saglabātajā, šarmantajā sarga mājiņā iedzīvotāju ērtībām ir ierīkota velosipēdu un bērnu ratiņu novietne. Pagraba telpās katram dzīvoklim ierīkota mantu glabātuve.

Visiem dzīvokļiem ir pilnībā pabeigti apdares darbi. Akmens masas vannas,”Laufen” un “Grohe” santehnika, keramiskās flīzes, 33 klases lamināts vai trīsslāņu koka parkets un finierētās durvis izvēlētas tieši jauno iemītnieku komfortam.

Katram dzīvoklim uzstādīts individuāls siltuma skaitītājs. Katrā telpā ierīkota rekuperācijas sistēma. Apkuri nodrošina firmas Toshiba gaiss/ūdens siltumsūknis. Uz autonovietnes jumta uzstādīti saules paneļi. Minētie ieguldījumi šobrīd uzskatāmi par efektīvāko izmaksu taupīšanas risinājumu daudzdzīvokļu ēkā un ļaus iedzīvotājiem saņemt nelielus rēķinus par dzīvokli. A un A+ energoklase.

Grīziņkalna priekšrocība ir lieli, slēgti un zaļi pagalmi. Arī šis projekts savu mājvietu atradis šādā pagalmā, kurā aug daudz simtgadīgu koku, kas papildināti ar krūmu un ziemciešu stādījumiem un citiem pārdomātiem labiekārtojuma risinājumiem.

Projektā katram dzīvoklim iespējams iegādāties savu segtu auto novietni, kā arī radīta iespēja uzlādēt savu elektro auto.


GRĪZIŅKALNA ŠARMS
Iemesls, kāpēc Grīziņkalns iekļauts UNESCO pasaules kultūrmantojumu sarakstā, ir tas, ka te sastopama gan 19.gadsimta beigu koka dzīvojamo namu apbūve, gan spilgtas Jūgenstila ēkas. Rajonu ieskauj virkne kultūrvēsturisku objektu un desmitiem arhitektūras pieminekļu, atpūtas skvēriņi un parki.

  • Pārdots
  • Pieejams
  • Rezervēts
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 2 Istabas: 2
Platība: 49m² Cena/m²2 959 EUR
Cena145 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 4
Platība: 127m² Cena/m²2 047 EUR
Cena260 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 2 Istabas: 3
Platība: 76m² Cena/m²2 632 EUR
Cena200 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 2 Istabas: 3
Platība: 64m² Cena/m²2 656 EUR
Cena170 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 2
Platība: 44m² Cena/m²2 023 EUR
Cena89 000 EUR
Pieejams

Olita Veidemane

Nekustamā īpašuma speciālists 25544894
olita.veidemane@ober-haus.lv Ober Haus Vērtēšanas Serviss SIA
Apskatīt citus šī speciālista piedāvājumus

Es esmu ieinteresēts

Ober-Haus jaunumi