Nekustamie īpašumi Jelgavā – 2023 aktualitātes.

2023-09-19

Jelgavas nekustamo īpašumu aktualitātes 2023

nekustamie īpašumi jelgavā

 

Dzīvokļu, māju un zemes cenas Ventspilī

(avots: ss.com 18.09.2023)

Pārdod dzīvokļus Jelgavā:

 

Izīrē dzīvokļus Jelgavā:

 

Pārdod mājas Jelgavā:

 

Pārdod zemi Jelgavā:

pardod īpašumu jelgavā

Dzīvokļu tirgus Jelgavā

Jelgavas dzīvokļu tirgū dominē bloka māju piedāvājumi gan īrē, gan pārdošanā. Pārdošanas un īres sludinājumu skaits ir audzis, jo šis ir labs laiks pārdošanai augsto cenu dēļ. Vasaras periods nav īpaši aktīvs nekustamo īpašumu tirgū, taču augusts salīdzinoši noturēja līmeni stabilu.

Neskatoties uz augsto inflāciju un procentu likmēm, pieprasītākie ir tie dzīvokļi, kuri ir gatavi dzīvošanai un ar labu tehnisko stāvokli, ne tādi, kurus nepieciešams uzlabot, kaut gan tie būtu lētāki. Ļoti maz dzīvokļi ir tādi, kas būtu kritiskā stāvoklī, lielākoties visi ir gatavi dzīvošanai. Pārdevēji atjauno un izzina pircēju vēlmes.

Nevarētu teikt, ka tieši Jelgavas centrā dominē dzīvokļu piedāvājums. Cenu kategorija ir plaša un dzīvokļi izkaisīta pa visu Jelgavu, taču patērētāji aizvien ir piesardzīgi to iegādē.

 

 

Mājokļu tirgus Jelgavā

Vasarā pieprasījums pēc privātmājām ir lielāks, taču izteikta aktivitāte darījumu slēgšanā nav. Jelgavas piedāvājumā lielākoties ir jaunbūves un liela izmēra mājas (no 549 m2 līdz 5860 m2). Pēc vasaras sludinājumu skaits audzis, tāpat arī to cenas.

Pircējam šobrīd svarīgs aspekts ir mājas energoefektivitāte. Būvniecības izmaksas šobrīd neaug tik strauji kā iepriekš, taču tās konkurē ar dzīvokļu cenām jaunajos projektos. Pārdošanas cenas ir augstākas kā pērn.

 

Jelgavas pilsētas jaunumi

Šobrīd pilsētā tiek plānots attīstīt tās potenciālu ar jauniem ceļiem un ciemu robežām. Šobrīd vēl nav zināms izstrādes plāns, taču ir vēlme panākt ilgtspējīgu, efektīvu un racionālu teritoriju.

Pēdējais (CSP) pētījums par Jelgavas pilsētas iedzīvotāju apmierinātību vēsta, ka 93% iedzīvotāju ir apmierināti ar dzīvi Jelgavā un atbilstoša dzīvei ģimenēm ar bērniem.

Jelgavas pilsēta patiesi ir tendēta uz iedzīvotāju labsajūtu – plašs kultūras iestāžu klāsts, labas skolas, bērnudārzi un iespējas studēt. Jelgavā ir attīstīta uzņēmējdarbība, kas kāpina konkurētspēju.

 

Ober Haus nekustamo īpašumu piedāvājumi Jelgavā:

neksutamie-ipasumi-jelgava

 

Kontakti

Ja vēlaties veikt nekustamo īpašumu vērtēšanu vai pārdošanu, lūdzu sazinieties ar mūsu Ventspils filiāles darbiniekiem:

 

Arvīds Jevsejevs

+371 2701229

arvids.jevsejevs@ober-haus.lv

 

Uldis Korsaks

+371 20033345

uldis.korsaks@ober-haus.lv

 

Diāna Frīdenberga

Valdes priekšsēdētāja +37167284544 +37128232001
diana.fridenberga@ober-haus.lv Ieriķu iela 5, Riga, LV-1084


Ober-Haus jaunumi