Back to search

Rīga, Centrs, Vaļņu 11

Komerctelpu noma

Rīga, Centrs, Vaļņu 11

Komerctelpu noma

3 060
15,00 /m²

Par šo īpašumu

Ar skaistāko skatu uz Brīvības pieminekli, tiek izīrētas gaišas un plašas biroju telpas.
Telpas atrodas 5.stāvā ar ērtu plānojumu. Stāvā ir vairākas atklāta tipa un vairākas slēgta tipa telpas, ar atsevišķi nodalītu virtuves zonu.
Izcila atrašanās vieta – blakus sabiedriskais transports, veikali, kafejnīcas, restorāni.

Ikmēneša izdevumus sastāda:
-) nomas maksa- 15 EUR/m2 + PVN,
-) pārvaldīšanas izmaksas no 1,90 EUR/m2, kurā ietilpst apsaimniekošanas maksa, NīN, apdrošināšanas prēmijas daļa, lifta izmantošana, atkritumu izvešana (no cilvēku skaita),
-) komunālie maksājumi-pēc faktiski patērētā.

Aplūko 360 grādu Virtuālo Tūri Spiežot Šeit.


Līdzīgi objekti

Visi objekti All
+
Obligātie
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, tās nevar atslēgt mūsu sistēmās.
Funkcionālās
Šīs sīkdatnes ļauj uzlabot funkcionalitāti un personalizāciju, piemēram, uzlabo sniegtā satura formātu un izskatu, nosaka fonta lielumu vai vietnes elementu pozīcijas. Tās var uzstādīt mēs vai citi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu lapās integrētos pakalpojumus. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažas vai visas minētās funkcijas nevarēs pienācīgi darboties. Funkcionālās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Statistiskās
Šīs sīkdatnes ļauj mums skaitīt apmeklējumus un apmeklētāju plūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot vietnes darbību. Piemēram, piedāvāt lasītāko saturu pēc rubrikām, kategorijām. Visa šo sīkdatņu informācija ir apkopota, tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, mēs nezināsim, ka esat apmeklējis mūsu vietni. Statistiskās sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Reklāmas
Šīs sīkdatnes mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri. Šīs uzņēmumi var tās izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un piedāvātu jums piemērotas reklāmas citās vietnēs. Tās darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs neatļausiet šīm sīkdatnēm darboties, dažādās citās vietnēs jūs neredzēsiet mūsu mērķtiecīgi jums piedāvātos piedāvājumus. Reklāmas sīkdatnes pašlaik netiek izmantotas.
Piekrītu visiem Nepiekrītu nevienam

Ziņa nosūtīta!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.