Projekta Anniņmuižas Parka Rezidence pamatos iemūrēts vēstījums nākamajām paaudzēm!

2019-04-12

Šodien, 2019. gada 12. aprīlī, jaunā projekta „Anniņmuižas parka rezidence” pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Svinīgajā brīdī uzrunas teica SIA „SI property” valdes priekšsēdētājs Tullio Liblik, SIA “BILDBERG” valdes loceklis Gatis Bērziņš un SIA „Ober-Haus Real Estate Latvia” pārstāvji.

Līgums starp Pasūtītaju SIA “SI property” un Būvnieku SIA “BILDBERG” par būvdarbu veikšanu Imantā, Anniņmuižas bulvārī 5 tika parakstīts Rīgā, 2018. gada 2.maijā.

Sešu stāvu ēkā kopumā būs izvietots 61 dzīvoklis ar pilnu apdari. Būs pieejami gan nelieli vienas istabas dzīvokļi, gan plaši četristabu dzīvokļi, paredzēti klasiskie vai franču balkoni, bet pirmajos stāvos – virszemes terases.

“Anniņmuižas Parka Rezidence” nosaukums nav radies nejauši un ir cieši saistīts ar šīs vietas vēsturi. 18. g.s. otrajā pusē Otto fon Vietinghoff Scheel apprecēja Annu Ulriku fon Minihu. Muižkungs savu sievu ļoti mīlējis, tāpēc muiža nosaukta par Anniņmuižu – par godu īpašnieka sievas vārdam.  Kādreiz to dēvēja arī par “jautro muižiņu”, jo tur pulcējās kultūras baudītāji – bieži notika teātra izrādes, tika organizētas balles un saviesīgie pasākumi.

Tagad Anniņmuižas parka vārdu godam turēs arī “Anniņmuižas Parka Rezidence” – oriģināli projektēts daudzdzīvokļu nams, kurš iekļaujas vidē ar dabīgiem eksterjera apdares materiāliem.

Jaunais dzīvokļu projekts tiek būvēts Imantas zaļākajā rajonā, blakus Anniņmuižas parkam, 15 minūšu attāluma braucienā no pilsētas centra un Jūrmalas.

Projektu plānots nodot ekspluatācijā 2020. gada pavasarī, bet dzīvokļu iegādi iespējams veikt jau šobrīd. Vienīgais projekta pārdevējs ir SIA „Ober-Haus Real Estate Latvia”.

IMG_9296

IMG_9425

IMG_9445

IMG_9450

 

Diāna Frīdenberga

Valdes priekšsēdētāja +37167284544 +37128232001
diana.fridenberga@ober-haus.lv Ieriķu iela 5, Riga, LV-1084


Ober-Haus jaunumi