Goldingena Rezidence / Āgenskalns, Kuldīgas iela

Atcerēties
Apraksts Visi piedāvājumi Karte

Apraksts

Aplūko demo dzīvokļa virtuālo 360 grādu tūri: Spied Šeit Lai Aplūkotu

Vēl tikai 7 dzīvokļi: “Goldingena Rezidence” Āgenskalnā.

Jau ekspluatācijā ir nodota vēsturiski elegantais un pilnībā renovētais nams Kuldīgas ielā, kuram dots zīmīgs nosaukums “Goldingena Rezidence”. Lielākā daļa dzīvokļu šajā namā jau ir pārdoti un atraduši savus jaunos īpašniekus. Taču tie, kuri labprāt viņiem pievienotos, vēl var paspēt ielekt pēdējā vilcienā, kurš nešaubīgi aizvedīs uz vietu, kuru saukt par īstajām mājām.

Nama dzīvokļi patiks tiem, kuri lūko pēc neparastākiem un oriģinālākiem risinājumiem, kādus nevar nodrošināt standarta jaunbūves. Šī nama neparastums slēpjas ne vien vēsturiskajās vēsmās, bet arī dzīvokļu plānojumos - gandrīz katram dzīvoklim tas ir oriģināls un atšķirīgs, savukārt diviem dzīvokļiem ir pat atsevišķa ieeja no pagalma puses. Tāpat arī dažiem dzīvokļiem vannas istabā ir logs, kā arī mājā pieejamas plašas noliktavas telpas ar ķieģeļa atsegumiem un logiem, kas rada vīna pagraba efektu.

Piecu stāvu ēkā kopumā ir izvietoti 36 dzīvokļi dažādās platībās, no vienas līdz četrām istabām, ar kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari. Ēkas nesošā konstrukcija ir māla ķieģeļu mūra sienas. Ēkas pamatstāvos ir PVC divkarmeru logi, bet ēkas 5. stāvā - Velux koka/alumīnija logi un franču balkoni. Katram dzīvoklim ir atsevišķi siltuma, ūdens un elektrības patēriņa skaitītāji.

Iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties mantu glabātuvi cokolstāvā un autostāvvietu pagalmā, kur ir vieta 27 automašīnām. Iedzīvotāju ērtībām ir izbūvēts lifts un bērnu laukums, teritorija tiks novērota ar videokameru palīdzību.

“Goldingena Rezidences” vēsturiskais šarms ikvienā detaļā

Āgenskalnā sadzīvo dažādu laikmetu arhitektūras stili: klasicisms, eklektika, jūgendstils, un nacionālais romantisms, ko papildina arī padomju laika un mūsdienu arhitektūras paraugi. Rīgā reti kur vienkopus var atrast tik daudz arhitektūras šedevru kā Āgenskalnā, un "Goldingena Rezidence" ir viens no tiem.

"Goldingena Rezidences" māja ir celta 20. gs. sākumā, būvniecības buma laikā, pēc arhitekta Bernharda Bīlenšteina projekta, tas sākotnēji tika sauktas par Pētera Namu. Projekta izstrādē ir piedalījies slavenais arhitekts Reinholds Georgs Šmēlings, kurš ir neskaitāmu Rīgas sabiedrisko un dzīvojamo ēku autors. Nama būvniecība tika pabeigta 1912. gadā, kas bija viens no nozīmīgākajiem posmiem visā Rīgas pilsētas attīstības vēsturē.

"Goldingena Rezidences" apkārtne – zaļa un mierīga
Kuldīgas ielai ir lieliska atrašanās vieta rajona ietvaros, jo vasarā tā ir zaļuma ieskauta un, salīdzinot ar rosīgo, blakus esošo Slokas ielu, tā ir mierīga un klusa. Ielu rotā Āgenskalnam raksturīgā vēsturiskā apbūve privātmāju un mazstāvu ēku izpildījumā. Kuldīgas iela iemieso mieru, harmoniju un ir lieliska vieta tiem rīdziniekiem, kas sapņo dzīvot Āgenskalnā.

Kuldīgas ielas iedzīvotājiem brīvdienās iecienītākā vieta noteikti ir radošais Kalnciema kvartāls, LU Botāniskais dārzs, Uzvaras parks, Māras dīķis, Daugavas promenāde, Nordeķu parks un Dzegužkalns. Savukārt velo braucējiem nodrošināta ērta un droša nokļūšana gan līdz Rīgas centram, gan arī līdz pašai kūrortpilsētai Jūrmalai.

Viena no labākajām vietām, kur dzīvot Rīgā - tas ir Āgenskalns. Vieni no labākajiem mājokļiem Āgenskalnā - "Goldingena Rezidencē"!

  • Pārdots
  • Pieejams
  • Rezervēts
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 2
Platība: 48.6m² Cena/m²2 695 EUR
Cena131 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 2
Platība: 48.7m² Cena/m²3 232 EUR
Cena157 400 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 2
Platība: 38.1m² Cena/m²2 546 EUR
Cena97 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 1
Platība: 27.7m² Cena/m²2 635 EUR
Cena73 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 4
Platība: 97m² Cena/m²2 619 EUR
Cena254 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 2 Istabas: 2
Platība: 48.5m² Cena/m²2 495 EUR
Cena121 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 4 Istabas: 2
Platība: 48.9m² Cena/m²2 515 EUR
Cena123 000 EUR
Pieejams

Daiga Maniķe

Nekustamā īpašuma speciālists +371 28232009
daiga.manike@ober-haus.lv Ober Haus Vērtēšanas Serviss SIA
Apskatīt citus šī speciālista piedāvājumus

Es esmu ieinteresēts