Pēdējie 12 dzīvokļi projektā Māras Dārzi!

2016-08-31

Šobrīd projektā Māras Dārzi atlikuši pēdējie 12 dzīvokļi!

Šobrīd projektu veido divas 5 un 6 stāvu ēkas, kurās ir iespēja izvēlēties savām prasībām atbilstošu dzīvojamo telpu – sākot ar kompaktāku 65.2 kv.m. līdz pat 150.8 kv.m. plašai. 

Ēku un tās eleganto fasāžu, kas vienlaikus apvieno seno ar moderno, būvniecībā izmantoti augstvērtīgi materiāli – marmora un akmens flīzes, ventilējamās fasādes un plaši augstākās kvalitātes koka pakešu logi. Dzīvokļu apraksts Ikviens dzīvoklis ir aprīkots ar terasi, balkonu vai lodžiju. Ēku pirmajos stāvos dzīvokļi ir veidoti kā nelielas mājas ar krāšņiem dārziem un terasēm. Arī ēku augšējiem stāviem ir lielas terases un plaši panorāmas logi, kas ļauj pilnībā pārskatīt apkārtnes burvību. 

Par drošību gādā diennakts apsardze un teritorijas video novērošana arī bērnu rotaļu laukumos, pieejamas plašas pazemes autostāvvietas. Būtiska projekta priekšrocība ir klusums. Māras dārzu apkārtne ir pilnībā apzaļumota un liela daļa projekta teritorijas atvēlēta jauna parka ierīkošanai un labiekārtošanai, izveidojot pievilcīgu vidi un ainavas dizainu, atbilstošu ēkas līmenim un prasībām. Neskatoties uz zaļo apkārtni un neiedomājamo klusumu, projekts atrodas vietā ar pilnībā attīstītu infrastruktūru. Labi attīstīti ir sabiedriskā transporta pakalpojumi – uz pilsētas centru un atpakaļ var nokļūt ar vairāku maršrutu autobusiem, trolejbusu, tramvaju un mikroautobusiem. Tikai dažu minūšu gājiena attālumā atrodas Āgenskalna tirgus, dažādi veikali, kafejnīcas un restorāni. Netālu atrodas arī ģimnāzija, skolas un bērnudārzi.

Dzīvokļi ir pieejami ar balto, vai augstvērtīgu pilnu pabeigtu iekšējo apdari, un aprīkots ar Premium klases virtuves iekārtu.

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem dzīvokļiem ,to platībām un cenām interesējieties pie mūsu speciālistiem:

Mārtiņš Ķīvītis, tālr. 28232000, e-pasts: martins.kivitis@ober-haus.lv vai Daiga Maniķe, tālr. 28232009, e-pasts: daiga.manike@ober-haus.lv

Ober-Haus jaunumi