Pārdod dzīvokli vai māju Ventspilī – Aktualitātes 2023

2023-08-01

 

Ventspils nekustamo īpašumu aktualitātes 2023

nekustamie īpašumi ventspilī

Dzīvokļu, māju un zemes cenas Ventspilī

(avots: ss.com 24.07.2023)

Pārdod dzīvokļus Ventspilī:

 

Izīrē dzīvokļus Ventspilī:

 

Pārdod mājas Ventspilī:

 

Pārdod zemi Ventspilī:

 

dzīvokļu piedāvājumi Ventspilī

 

Dzīvokļu tirgus Ventspilī

Salīdzinot ar pērno gadu, Ventspilī nekustamo īpašumu piedāvājums ir audzis. Dzīvokļu ēku vidū dominē ķieģeļu būvju veids, kas būvētas pagājušā gadsimta 70.gados.

Lai gan pārdevēju ir daudz, pirktspēja ir maza. Daudzi iedzīvotāji šobrīd izvēlas īrēt, nevis pirkt mājokli, jo esošā ekonomiskā situācija to neļauj. Vēl viens faktors – gada sākumā ir noslēgti vairāk īres darījumu, jo EURIBOR likme (kredītmaksājuma mainīgā procentlikmes daļa) vēl nebija sasniegusi pašreizējo līmeni.

Situācija, kurā nepieciešama dzīvokļu renovācija, ir sastopama un tā rada bažas pircējiem. Zemās cenas dēļ pircēji ir mazāk skeptiski par šiem dzīvokļiem, jo bieži vien tie ir vienīgie finansiāli pieejamie dzīvokļi. Tomēr lētākos dzīvokļus ir jārenovē un jāiegulda to uzlabošanā. Ņemot vērā augstās būvmateriālu un būvdarbu izmaksas, potenciālie pircēji bieži atturas no šādu dzīvokļu iegādes.

 

zemes piedāvājumi ventspilī

 

Zemes tirgus Ventspilī

Ventspilī ir plašs piedāvājuma spektrs zemes īpašumu privātmāju būvniecībai un piedāvājums pārsniedz pieprasījumu. Interese par privātmājām saglabājusies augsta. Izmaiņas ir saistītas ar ekonomisko situāciju – būvniecības izmaksas strauji pieaug, tādējādi liekot apsvērt savus lēmumus, savukārt cenu pieaugums meža zemju jomā ir izraisījis daudzu īpašnieku vēlmi tos pārdot.

Sludinājuma publicēšanas brīdis un pirmā piedāvājuma saņemšanas laiks ir palielinājies. Šīs izmaiņas ir skaidrojamas ar makroekonomisko situāciju, kurā kokmateriālu cenas samazinās, bet procentu likmes palielinās. Kopš 2019. gada darījumu skaits ar meža zemēm un to kopējā summa pakāpeniski palielinās, sasniedzot pēdējo 17 gadu laikā augstāko līmeni. Meža zemju cenas noteikti ir kāpušas, taču aizvien lauksaimniecības zemes ir līderi zemes tirgus pozīcijā, pēc tam seko apbūves zemju kategorija.

Ventspilī pārsvarā darījumi notiek ar bankas kredīta piesaisti.

 

mājas cenas ventspilī

Ventspils pilsētas jaunumi

Ventspils izglītības iestādēs 2023.gada vasarā notiek vairāki renovācijas darbi, lai uzlabotu gan telpas, gan nepieciešamo aprīkojumu.

Aizvien būtisks akcents Ventspilī ir jaunā paaudze, sakārtojot infrastruktūru, bērnudārzus un skolas, kā arī ārpusskolas aktivitāšu daudzveidību.

Projekta „Pievedceļu attīstība Ventspils brīvostas teritorijā esošajiem termināļiem un industriālajām zonām” ietvaros sākušies rekonstrukcijas darbi Ostas ielas posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai.

Ober Haus nekustamo īpašumu piedāvājumi Ventspilī:

ventpils majas dzivokli ober haus

 

 

 

Kontakti

Ja vēlaties veikt nekustamo īpašumu vērtēšanu vai pārdošanu, lūdzu sazinieties ar mūsu Ventspils filiāles darbiniekiem:

 

Sandra Sakniņa

Tel.: +371 22 016 570,

E-pasts: sandra saknina@ober-haus.lv

Diāna Frīdenberga

Valdes priekšsēdētāja +37167284544 +37128232001
diana.fridenberga@ober-haus.lv Ieriķu iela 5, Riga, LV-1084


Ober-Haus jaunumi