Pārdod dzīvokli vai māju Kuldīgā – Aktualitātes 2024

2024-01-26

Pērc vai pārdod dzīvokli, māju vai zemi Kuldīgā.

kuldigas nekustamie īpašumi

Dzīvokļu, māju un zemes cenas Kuldīgā

(avots: ss.com 26.01.2024)

Pārdod dzīvokļus Kuldīgā:

 

Izīrē dzīvokļus Kuldīgā:

 

Pārdod mājas Kuldīgā:

 

Pārdod zemi Kuldīgā:

 

dzivoklu tirgus kuldiga cenas

Dzīvokļu tirgus Kuldīgā

Analizējot nekustamā īpašuma tirgu Kuldīgā var secināt-samazinās piedāvājums un strauji pieaug cenas.

Kuldīgā, salīdzinot ar citām Kurzemes pilsētām ir ļoti mazs dzīvojamo platību piedāvājums. Vienistabas dzīvokļi šobrīd Kuldīgā sludinājumu portālā ss.lv vispār nav piedāvājumā. Visbiežāk tie līdz sludinājumu portāliem vispār nenonāk. bet ja nonāk, tie uzreiz tiek nopirkti. Piedāvājumā ir 6-8 divistabu dzīvokļi un 3–4 trīsistabu dzīvokļi.

Dzīvokļu cenas atkarīgas no to tehniskā stāvokļa un novietojuma pilsētā. Vispieprasītākie ir dzīvokļi centra rajonā un pēdējos gados arī augusi interese par dzīvokļiem Kuldīgas vecpilsētā.

Kuldīgas vecpilsētā ēku tehniskais stāvoklis ir atšķirīgs. Kuldīgas novada pašvaldībai Kuldīgas vēsturiskajā centrā pieder dzīvokļi dzīvojamās mājās un atsevišķas publiskās ēkas. Katru gadu Kuldīgas novada pašvaldība organizē konkursu «Valsts nozīmes kultūras pieminekļa «Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centers» teritorijā esošo ēku, kā arī Kuldīgas novadā esošu Latvijas valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā ietverto ēku restaurācija un konservācija».

Konkursa ietvaros iedzīvotāji var pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu restaurācijas vai atjaunošanas izmaksām. Tāpat tiek rīkots ikgadējs konkurss «Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju un pagalmu labiekārtošana Kuldīgas novadā». Pašvaldības saistošie noteikumi paredz nekustamā īpašuma nodokļu atlaides līdz pat 90% zemei un ēkām.

Kuldīgā pēdējos gados (pat neskatoties uz pandēmijas ierobežojumiem) ir liels gan vietējo ,gan ārzemju tūristu skaits.Tas ir iemesls tam,ka dzīvokļi Kuldīgā tiek iegādāti arī ar mērķi,tos pēc tam izīrēt īstermiņā vai ilgtermiņā pilsētas viesiem.

Kopumā nekustamā īpašuma tirgus analīze Kuldīgas novadā liecina par to, ka nekustamie īpašumi Kuldīgā(iespējams mazā piedāvājuma dēļ) tiek pārdoti virs šī brīža mazpilsētas nekustamo īpašumu cenas. Pircēji galvenokārt tos iegādājas saņemot daļēju bankas aizdevumu un dēļēju samaksu veicot no saviem naudas uzkrājumiem.

 

Ober Haus nekustamo īpašumu piedāvājumi Kuldīgā

 

Kontakti

Ja vēlaties veikt nekustamo īpašumu vērtēšanu vai pārdošanu, lūdzu sazinieties ar mūsu Kuldīgas filiāles darbiniekiem:

Sarmīte Viļumsone

E-pasts: sarmite.vilumsone@ober-haus.lv

Telefona nr.: +371 29564633

Diāna Frīdenberga

Valdes priekšsēdētāja +37167284544 +37128232001
diana.fridenberga@ober-haus.lv Ieriķu iela 5, Riga, LV-1084


Ober-Haus jaunumi