Nekustamie īpašumi Siguldā – 2022 aktualitātes

2022-03-14

Pērc vai pārdod dzīvokli, māju vai zemi Siguldā.

siguldas nekustamie īpašumi

Dzīvokļu, māju un zemes cenas Siguldā

(avots: ss.com 08.02.2022)

Pārdod dzīvokļus Siguldā:

 

Izīrē dzīvokļus Siguldā:

 

Pārdod mājas Siguldā:

 

Pārdod zemi Siguldā:

 

dzivoklu tirgus sigulda cenas

Dzīvokļu tirgus Siguldā

Siguldā divu un trīs istabu dzīvokļu piedāvājums šobrīd ir vienlīdz augsts, toties visvairāk tiek meklēti tieši divu istabu dzīvokļi un vēlams jau ar labi veiktu remontu cenās no 900-1200 eur m2 atkarībā no lokācijas un dzīvokļa stāvokļa.

 

Ņemot vērā šī brīža situāciju, kad palielinās cenas komunālajiem maksājumiem ir palielinājies pieprasījums pēc dzīvokļiem, kuros iespējams individuāli regulēt siltumu un ir savi siltumskaitītāji.

 

Lielākās cenas dzīvokļiem aizvien ir pilsētas centrā un tā tuvumā. Lētāk dzīvokļus šobrīd iespējams iegādāties Peltēs, jo šī pilsētas daļa ir jau salīdzinoši tālu prom no centra un skolām.

 

privātmājas siguldā

Mājokļu tirgus Siguldā

Pilsētā šobrīd dominē lielu māju piedāvājumi, sākot no 200m2 un cenās no 185 tūkstošiem. To daļēji ietekmē strauji augošās cenas par siltumenerģiju un cilvēki izvēlas pāriet uz mazākām, vai labākas energoefektivitātes mājām.

 

Lielākais pieprasījums no klientu puses šobrīd ir tieši pēc maza izmēra mājām, gan remontējamā, gan normālā stāvoklī. Cenās līdz 150 000 EUR ir vislielākais pieprasījums. Ēkas, kas parādās šajā cenu diapazonā, parasti pāris dienu laikā jau tiek rezervētas.

 

Māju piedāvājums ir ļoti izkliedēts. Dārgāk ir tuvāk centram, lētāk Peltēs. Peltēs nav tik laba infrastruktūra, skolas, veikali utt, un ikdienā jau ir jāpārvietojas ar auto/autobusu, centrs nav pastaigas attālumā.

 

zeme siguldā cena

Zemes tirgus Siguldā

Dominē 900-2000m2 lieli zemes gabali mājas būvniecībai. No tiem vispieprasītākie ir izlīdzināti, būvniecībai sagatavoti zemesgabali, ar pievilktām komunikācijām, līdz 40 000 EUR.

Šobrīd visvairāk piedāvājumu ir pie Vidzemes šosejas, kas ne visai patīk pircējiem, kā arī jaunapbūvētajā pilsētas daļā – Saulīšciemā.

 

Siguldas pilsētas jaunumi

Tiek saglabāti un atjaunoti deviņi valsts nozīmes kultūras mantojuma objekti:

Brieža ielā ir plānots 2022 gadā uzbūvēt trīs stāvu dzīvokļu īres namu.

2021 gadā tika plānots, ka atbalstu varēs saņemt vidēji 500 privātmāju energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu īstenošanai gadā. Arī Siguldas novada pašvaldība piedāvāja iespēju uzsākt siltināšanas projektus, kā arī piešķir līdzfinansējumu līdz pat 90% daudzdzīvokļu māju infrastruktūras uzlabošanai.

Daudzdzīvokļu māju renovācija tiko pabeidza Parka ielā12, Dārza ielā6, un turpinās Lāčplēša ielā 9

Gājēju celiņu – velocelinu izbūve turpinās. Parādīsies gājēju ietve Turaidas nogāzē un Siguldas nogāzē, tā būs arī apgaismota, autoceļa izbūve ir pabeigta tajos pašos parametros.

Siguldas pilsētas ifrostruktūra attīstās strauji, līdz ar to nekustamais īpašuma cenas aug. Cenas turpināsies augt, bet mēreni, kas būs skaidrojams ar apkures izdevumu palielinājumu

 

Ober Haus nekustamo īpašumu piedāvājumi Siguldā

pirkt dzīvokli siguldā cena

 

Kontakti

Ja vēlaties veikt nekustamo īpašumu vērtēšanu vai pārdošanu, lūdzu sazinieties ar mūsu Valmieras filiāles darbiniekiem:

Gunārs Bērziņš:

E-pasts: gunars.berzins@ober-haus.lv

Telefona nr.: +371 22311093

 

Barbara Eihe:

E-pasts: barbara.eihe@ober-haus.lv

Telefona nr.: +371 26356664

Diāna Frīdenberga

Valdes priekšsēdētāja +37167284544 +37128232001
diana.fridenberga@ober-haus.lv Ieriķu iela 5, Riga, LV-1084


Ober-Haus jaunumi