Nakts izpārdošana dzīvokļiem projektā „River Park”!

2015-09-07

Ober Haus Real Estate Latvia, sadarbībā ar SIA Interbaltija, banku Citadele un SEB banku aicina uz dzīvokļu Nakts izpārdošanu, kas notiks š.g. 24. septembrī no plkst. 17.00 līdz 23.00 daudzdzīvokļu projektā River Park – Rīgā, Raņķa dambī 9.
Šajā laikā Ober-Haus mājokļu tirdzniecības speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumu, konsultēs par to iegādi un informēs par Nakts izpārdošanas cenām. Būs pieejamas banku speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām ar īpašiem nosacījumiem.
River Park projekta nosaukums visprecīzāk atspoguļo tā atrašanās vietu – blakus Daugavai un parkam. River Park ir kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi vienas līdz četru istabu dzīvokļu īpašumi 34 līdz 165 kv.m. platībā un tiem pievienotās domājamās daļas no ēkas un zemes. Ēkā ir divas kāpņu telpas ar liftiem. Pie nama centrālās ieejas 24 stundas diennaktī dežūrē nama uzraugs un darbojas videonovērošana.
Visi dzīvokļi ir veidoti ar pilnu apdari no augstvērtīgiem materiāliem. Dzīvokļu īpašniekiem tiek piedāvātas noliktavu telpas ēkas pagrabstāvā 5 līdz 14 kv.m. platībā. Pirmā stāva dzīvokļiem ir 7 līdz 16 kv.m. plašas terases. Ēkai ir piekrītošs zemesgabals ar kopējo platību 4635 kv.m. Teritorija ir apzaļumota, izgaismota, tajā iekārtotas autostāvvietas dzīvokļu īpašniekiem, izveidots bērnu rotaļu laukums un bruģēti celiņi. Visiem dzīvokļu īpašniekiem tiek piešķirta nekustamā īpašuma atlaide 90% apmērā uz 10 gadiem.
Nakts izpārdošanas laikā dzīvokļi ar atlaidi līdz 21%!
Dzīvokļu cena no 64 000 EUR.

Nosacījumi:
Nakts izpārdošanas laikā klientam jāparaksta Rezervācijas līgums. Līdz š.g. 1.oktobrim (ieskaitot) jāveic Rezervācijas maksa 3000 EUR apmērā. Līdz š.g. 16.oktobrim (ieskaitot) jānoslēdz Pirkuma līgums. Ja tiek plānots dzīvokli iegādāties ar hipotekārā kredīta palīdzību, iesakām jau savlaicīgi sazināties ar bankas kredītspeciālistu.

Nepalaid garām šo iespēju!
Nāc uz Nakts izpārdošanu un izvēlies sev mājokli par pievilcīgu cenu!

nakts_izpardosana_fb

 

 

 

* Ober Haus Real Estate Latvia aicina aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!

 

 

 

Mārtiņš Ķīvītis

Dzīvojamo platību speciālists +371 67284544 +371 28232000
martins.kivitis@ober-haus.lv Ropažu iela 10, Rīga, LV-1039


Ober-Haus jaunumi