Klientu dienas projektā Māras Dārzi

2016-05-09

18. maijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 20.00 un 28. maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, Rīgā, Liepājas ielā 2 notiks Klientu dienas pēdējiem dzīvokļiem jaunajā projektā Māras dārzi. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir pilna apdare un cenā ietverta vācu dizaineru virtuves iekārta.

Māras dārzu dzīvokļi atrodas vietā, kas pilnībā atbilst aktīvu un mūsdienīgu cilvēku prasībām. Āgenskalna prestižā rajona miers apvienojumā ar iespēju piecpadsmit minūšu laikā nokļūt Vecrīgā, lidostā vai pilsētas zaļākajā daļā ir labākais risinājums cilvēkiem, kuri ciena savu laiku.

Māras dārzu dzīvokļu apdare: „Solidfloor” 3 slāņu ozolkoka grīda, finierētas ozolkoka durvis, „Jung” slēdži un rozetes baltā krāsā Kerama Marazzi, Ibero Ceramica flīzes, „Ideal standard” santehnika (tualetes pods, bidē, vanna, furnitūra), „Alno” virtuves mēbeles ar lamināta, MDF, finierējuma un stikla fasādēm, Staron (Corian tipa) mākslīgā akmens virtuves virsma, „Kupersbusch” santehnika.

Šobrīd projektu veido sešstāvu un piecstāvu dzīvojamās ēkas, kurās ir iespēja izvēlēties savām prasībām atbilstošāko dzīvojamo telpu. Iespēja iegādāties dzīvokļus ar pilnu apdari — sākot ar praktiskiem 54 kv.m un beidzot ar plašiem 140 kv. m dzīvokļiem ar terasēm.

Dzīvokļu cena sākot no 97 000 EUR.

Ja apsverat domu par dzīvokļa iegādi, aicinām noteikt Jūsu kredītiespējas bankā jau iepriekš, lai pasākuma laikā, paņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu, varat parakstīt rezervācijas līgumu.

Iegādājoties dzīvokli ar SEB bankas finansējumu 18. un 28. maijā, Jūs saņemsiet atlaidi no dzīvokļu cenas.

Īpašais piedāvājums SEB bankas Hipotekārajam kredītam Māras dārzi īpašuma iegādei:

  • Kredīta izskatīšana un noformēšana – bez maksas (parasti 1,5% no kredīta summas, kas nozīmē 1 500 EUR ietaupījumu, ja kredīta summa ir 100 000 EUR)
  • Vērtējums īpašumam – nav nepieciešams
  • Finansējuma apjoms līdz 85%. Ar valsts galvojumu finansējuma apjoms var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības
  • Darījuma konts pirkšanas – pārdošanas darījuma drošībai – bez maksas
  • Procentu likme individuāli noteikta
  • Termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumus uz laiku līdz 12 mēnešiem
  • Atlaide nekustamā īpašuma apdrošināšanai, sākot no 15% (sadarbībā ar BALTA AAS, Compensa, BTA)

Ja Jūsu ģimenē aug viens vai vairāki nepilngadīgi bērni, Jūs varat pretendēt uz valsts galvojumu mājokļa iegādei, ko nodrošina attīstības finanšu institūcijas Altum un SEB bankas īstenotā valsts atbalsta programma.

Klientu dienu laikā piedāvājam konsultācijas ar SEB bankas un Ober Haus Real Estate Latvia ekspertiem. Sarunai aicinām rezervēt laiku iepriekš, lai netraucēti noskaidrotu Māras dārzu dzīvokļa iegādes nosacījumus.

Vairāk par projektu Jums pastāstīs:

Ober Haus Real Estate Latvia pārdošanas speciālists:
Mārtiņš Ķīvītis – mob. tālr. +371 28232000
e-pasts: martins.kivitis@ober-haus.lv

Ober Haus Real Estate Latvia pārdošanas speciāliste:
Daiga Maniķe – mob. tālr. +371 28232009
e-pasts: daiga.manike@ober-haus.lv

Vairāk par kreditēšanas iespējām Jums pastāstīs:
Evita Kārkliņa – mob. tālr. +371 29203440
e-pasts: evita.karklina@seb.lv

Ober-Haus jaunumi