Goldingena Rezidence / Āgenskalns, Kuldīgas iela

Atcerēties
Apraksts Visi piedāvājumi Karte

Apraksts

Aplūko demo dzīvokļa virtuālo 360 grādu tūri: Spied Šeit Lai Aplūkotu

Uzsākam dzīvokļu rezervāciju renovētā, vēsturiskā namā “Goldingena Rezidence”

Līdz ar renovācijas darbu pabeigšanu, uz šarmantās Kuldīgas ielas būs par vienu renovētu un atjaunotu namu vairāk. Iepazīstinām ar “Goldingena Rezidenci” - vēsturisku namu, kas šobrīd top par mūsdienīgu daudzdzīvokļu māju un tajā jau uzsākta dzīvokļu rezervācija!
Projekta attīstītājs ir Igauņu nekustāmā īpašuma kompānija - Novira Capital (https://novira.ee/lv/) meitas uzņēmums SIA Snel group.

“Goldingena Rezidence” ir piecu stāvu ēka Āgenskalnā, kas atrodas starp Kuldīgas un Gregora ielām, kas ir kluss un zaļš Āgenskalna rajons. “Goldingena Rezidences” māja ir celta 20. gs. sākumā, būvniecības buma laikā, pēc arhitekta Bernharda Bīlenšteina projekta, tas sākotnēji tika sauktas par Pētera Namu. Projekta izstrādē ir piedalījies slavenais arhitekts Reinholds Georgs Šmēlings, kurš ir neskaitāmu Rīgas sabiedrisko un dzīvojamo ēku autors. Nama būvniecība tika pabeigta 1912. gadā, kas bija viens no nozīmīgākajiem posmiem visā Rīgas pilsētas attīstības vēsturē.

Ēkā kopumā ir pieejami 36 dzīvokļi dažādās platībās, no vienas līdz četrām istabām, ar kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari. Ēkas nesošā konstrukcija ir māla ķieģeļu mūra sienas. Ēkas pamatstāvos ir PVC divkarmeru logi, bet ēkas 5. stāvā - Velux koka/alumīnija logi un franču balkoni. Katram dzīvoklim ir paredzēti atsevišķi siltuma, ūdens un elektrības patēriņa skaitītāji.

Iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties mantu glabātuvi cokolstāvā un autostāvvietu slēgtā pagalmā, kur ir vieta 30 automašīnām. Iedzīvotāju ērtībām tiks izbūvēts lifts un bērnu laukums, teritorija tiks novērota ar videokameru palīdzību.

Vēsturisko faktu pārzinātāji noteikti zina, ka Kuldīgas vēsturiskais nosaukums reiz bijis Goldingena, un zina arī to, ka par godu burvīgajai pilsētai ir nosaukta kāda iela Āgenskalnā. Iela, kurai ir lieliska atrašanās vieta rajona ietvaros, jo vasarā tā ir zaļuma ieskauta un, salīdzinot ar rosīgo, blakus esošo Slokas ielu, tā ir mierīga un klusa. Ielu rotā Āgenskalnam raksturīgā vēsturiskā apbūve privātmāju un mazstāvu ēku izpildījumā.

Kuldīgas ielas iedzīvotājiem brīvdienās iecienītākā vieta noteikti ir radošais Kalnciema kvartāls, LU Botāniskais dārzs, Uzvaras parks, Māras dīķis, Daugavas promenāde, Nordeķu parks un Dzegužkalns. Savukārt velo braucējiem nodrošināta ērta un droša nokļūšana gan līdz Rīgas centram, gan arī līdz pašai kūrortpilsētai Jūrmalai.

Rīgā reti kur vienkopus var atrast tik daudz arhitektūras šedevru kā Āgenskalnā. Un “Goldingena Rezidence” ir viens no tiem - nama dzīvokļi patiks tiem, kuri lūko pēc neparastākiem un oriģinālākiem risinājumiem, kādus nevar nodrošināt standarta jaunbūves. Šī nama neparastums slēpjas ne vien vēsturiskajās vēsmās, bet arī dzīvokļu plānojumos - gandrīz katram dzīvoklim tas ir oriģināls un atšķirīgs, savukārt diviem dzīvokļiem ir pat atsevišķa ieeja no pagalma puses. Tāpat arī dažiem dzīvokļiem vannas istabā ir logs, kā arī mājā pieejamas plašas noliktavas telpas ar ķieģeļa atsegumiem un logiem, kas rada vīna pagraba efektu.

Āgenskalnā sadzīvo dažādu laikmetu arhitektūras stili: klasicisms, eklektika, jūgendstils, un nacionālais romantisms, ko papildina arī padomju laika un mūsdienu arhitektūras paraugi. Pati Kuldīgas iela iemieso mieru, harmoniju un ir lieliska vieta tiem rīdziniekiem, kas sapņo dzīvot Āgenskalnā.


Viena no labākajām vietām, kur dzīvot Rīgā – tas ir Āgenskalns. Vieni no labākajiem mājokļiem Āgenskalnā – “Goldingena Rezidencē”!

  • Pārdots
  • Pieejams
  • Rezervēts
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 2
Platība: 48.6m² Cena/m²2 695 EUR
Cena131 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 2
Platība: 48.7m² Cena/m²3 232 EUR
Cena157 400 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 2
Platība: 36.2m² Cena/m²2 486 EUR
Cena90 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 1
Platība: 27.7m² Cena/m²2 635 EUR
Cena73 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 4
Platība: 105.7m² Cena/m²2 403 EUR
Cena254 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 2 Istabas: 2
Platība: 48.5m² Cena/m²2 454 EUR
Cena119 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 2
Platība: 45m² Cena/m²2 911 EUR
Cena131 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 5 Istabas: 4
Platība: 101.1m² Cena/m²2 502 EUR
Cena253 000 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 2 Istabas: 2
Platība: 48.5m² Cena/m²2 647 EUR
Cena128 400 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 4 Istabas: 2
Platība: 48.9m² Cena/m²2 515 EUR
Cena123 000 EUR
Pieejams

Daiga Maniķe

Nekustamā īpašuma speciālists +371 28232009
daiga.manike@ober-haus.lv Ober Haus Vērtēšanas Serviss SIA
Apskatīt citus šī speciālista piedāvājumus

Es esmu ieinteresēts

Ober-Haus jaunumi