Aicinām uz izstādi

2018-10-19

No š.g. 19. līdz 21. oktobrim izstādēs “Māja. Dzīvoklis 2018”, “Vide un enerģija 2018”, “Realty&Investment” piedalīsies arī kompānija Ober-Haus.

Kompānijas Ober-Haus ekspozīcijā varēs saņemt konsultācijas par dzīvojamo platību pirkšanu vai pārdošanu, īres jautājumiem, par komercplatību nomu vai pārdošanu, par nekustamā īpašuma vērtēšanu, juridiskas konsultācijas, kā arī informāciju par kredītiespējām īpašuma iegādei. Ober-Haus pārstāvji iepazīstinās Jūs ar aktuālajiem piedāvājumiem dzīvojamo platību segmentā – sākot ar kompaktiem apartamentiem līdz pat plašiem divlīmeņu dzīvokļiem, no ekonomiskām ģimenes privātmājām līdz pat grezniem savrupnamiem. Palīdzēsim orientēties plašajā jauno projektu piedāvājumā. Piedāvāsim telpas veiksmīgam Jūsu biznesam vai investīciju iespējām.

Izstādes ietvaros, sestdien, 20.oktobrī, LANĪDA PROFESIONĀĻU KLUBA ietvaros notiks pasākums „ATVĒRTĀ SKATUVE”. Uz atvērtas skatuves blakus LANĪDA stendam un tas būs bezmaksas pieejams visiem izstādes apmeklētājiem, tāpēc ir izvēlētas tēmas par vispārīgiem nozares jautājumiem.

Plkst. 13:00-13:30 - Kristīne Dubane, Ober Haus Real Estate Latvia dzīvojamo platību nodaļas vadītāja runās par Latvijas zemes tirgus aktualitātēm.

Plkst. 14:15-14:45 – Jauno projektu nodaļas speciālisti iepazīstinās ar jauno projektu piedāvājumiem Rīgā.

Vairāk info par šo pasākumu, kā arī tā programma: http://www.bt1.lv/mdz/ri/

Tāpat, š.g. 20.oktobrī norisināsies arī Latvijā pirmais forums par privātmāju būvniecību “Būvbāze Forums 2018″, kurā piedalīsies arī Ober-Haus, runājot par tādām aktuālām tēmām kā  “Zemes gabala izvēle. Galvenās kļūdas, izvēloties zemes gabalu, un tā vērtēšana”.

Vairāk info: https://www.buvbaze.lv/lv/page/buvbaze_forums_2018/

Uz tikšanos izstādē!

Evita Zemberga-Zakalovska

Mārketinga speciālists +37167284544 +37128232017
evita.zemberga@ober-haus.lv Gustava Zemgala gatve 76, Riga, LV-1039


Ober-Haus jaunumi