Aicinām uz atvērto durvju dienu projektā Sun Re.public!

2020-08-11

Ober-Haus aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu daudzstāvu dzīvojamo ēku projektā, kas notiks š.g. 14. augustā no plkst. 16.00 – 20.00 Saulkrastos, Ainažu ielā 23.

Šajā laikā Ober-Haus mājokļu tirdzniecības speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumu un konsultēs par to iegādi. Būs pieejamas arī bankas speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām.

Starp atvērto durvju dienas pasākuma apmeklētājiem tiks veikta izloze, kas piedāvās vienu nakti pavadīt kādā no pilnībā aprīkotiem dzīvokļiem šajā projektā!

Sun Re.public dzīvojamais komplekss ir pats grandiozākais kūrortveida nekustamā īpašuma projekts Latvijā. Labiekārtotā 2.5h platības teritorijā ir izvietotas septiņas četrstāvu mājas ar 123 komfortabliem dzīvokļiem. Dzīvokļu terases sniedz iespēju vērot burvīgus jūras un priežu meža skatus. Apakšzemes stāvvieta paredzēta 137 automašīnām. Katrā ēkā ir lifts.

Starp citiem kompleksa plusiem var atzīmēt diennakts apsardzi, teritorijas videonovērošanu, bērnu laukumus, trenažieru zāli, piknika vietas.

Saulkrasti ir neliela, klusa kūrortpilsēta pašā Baltijas jūras līča krastā, kurā ir apbrīnojami ērti dzīvot un atpūsties. Šeit ir atrodams viss nepieciešamais – pārtikas veikali un zivju tirdziņi, kafejnīcas un konditorejas, velosipēdu noma un daudzie velomaršruti, zirgu izjādes un laivu noma, peintbols un kaitings, sporta centrs un kultūras nams, aptiekas, pasts, bankomāti, apavu remonts, saimniecības veikali un suvenīru bodītes. Nav tikai pūļa un stresu, toties ir jūra un 17 km skaistās pludmales, pats lielākais skaits saulainu dienu un visskaistākie saulrieti.

Projektā atlikuši 26 dzīvokļi platībās no 50 līdz 215 kvadrātmetri.

Dzīvokļu cena no 85 000 eiro.

Apskatīt informāciju par projektu, spiežot šeit!

Sīkāku informāciju par dzīvokļiem un to iegādes iespējām Jums sniegs:

Ober Haus Real Estate Latvia

Dzīvojamo platību pārdošanas speciāliste

Barbara Eihe

Tālr. +371 26 356 664

E-pasts: barbara.eihe@ober-haus.lv

www.ober-haus.lv

Diāna Frīdenberga

Valdes priekšsēdētāja +37167284544 +37128232001
diana.fridenberga@ober-haus.lv Ieriķu iela 5, Riga, LV-1084


Ober-Haus jaunumi