Aicinām uz atvērto durvju dienu projektā Mežaciems!

2016-04-04

Ober-Haus aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu daudzstāvu dzīvojamo ēku ciematā, kas notiks š.g. 9. aprīlī no plkst. 11.00 – 16.00 Rīgā, Biķernieku ielā 126.

Šajā laikā Ober-Haus mājokļu tirdzniecības speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumu un konsultēs par to iegādi. Būs pieejamas arī bankas speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām.

Projekts “Mežaciems” – tas ir ciemats komfortablai, drošai un – vēlams! – laimīgai dzīvei.

Ciemats Mežaciems ir projektēts un uzcelts tā, lai ciemata iedzīvotājus maksimāli pasargātu no braucošām automašīnām. Lai katrai „salai” būtu sava “seja” un katrai mājai sava „identitāte”, rūpīgi tika izvēlētas krāsas un fasādes elementi, īpašu uzmanību pievēršot izturībai un ekoloģijai.
Attīstīta un ļoti pārdomāta infrastruktūra. “Mežaciems” mājas atrodas 15 min braucienā līdz centram, blakus atrodas lielveikals “SKY”, lieveikals “RIMI”, TC “Mežciems”, veikali, kafejnīcas, skaistumkopšanas saloni, skolas, bērnudārzi un medicīnas iestādes.

Visapkārt mežs un miers, tepat netālu ir Juglas ezers. Labiekārtota un apzaļumota teritorija ar aprīkotām atpūtas vietām un bērnu spēļu laukumiem.
Mierīgai dzīvei ciematā ir ierīkota profesionāla tehniskās drošības sistēma, kas ietver sevī videonovērošanas sistēmu, kodu atslēgu sistēma durvīm.
Automašīnu novietošanai paredzēta daudzstāvu autostāvvieta, kas atrodas 2 min gājienā.
Dzīvokļu platības no 53.6 līdz 131 kvadrātmetri.

Dzīvokļu cena no 86 000 eiro.

slide2

Margarita Kaktiņa

Dzīvojamo platību speciālists +37167323342 +371 26356664
margarita.kaktina@ober-haus.lv Dzirnavu iela 74/76, Rīga


Ober-Haus jaunumi