Aicinām uz atvērto durvju dienu jaunā projektā Vecāķos!

2016-05-30

Ober-Haus aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas projektā, kas notiks š.g. 3. jūnijā no plkst. 15.00 – 20.00 Vecāķos, Puikules ielā 12.

Šajā laikā Ober-Haus mājokļu tirdzniecības speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumu un konsultēs par to iegādi. Būs pieejamas arī bankas speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām.

Zaļā un koptā privātmāju rajonā – pašā Vecāķu sirdī – atrodas jauns, kvalitatīvs projekts, kura izveides pamatā kalpoja ideja par veselīgu, nesteidzīgu dzīvesveidu klusuma ieskautā vidē.

Jūras tuvums jaunajiem projekta iemītniekiem nodrošinās svaiga gaisa pārpilnību, bet iedvesmojošām pastaigām paredzētie, kāpās ierīkotie celiņi sniegs mierīgu un pilnvērtīgu atpūtu.

Puikules ielas projekts paredzēts īsteniem dabasmīļiem, kas spēj novērtēt jūras brīzē šalkojošu priežu burvību un apkārtnē valdošo harmoniju. Par jaunā projekta spilgtākajām priekšrocībām pamatoti var uzskatīt ēkas unikālo atrašanās vietu, kā arī ērto nokļūšanu līdz galvaspilsētas centram.

Pārdošanā tiek piedāvāti dzīvokļi ar vai bez iekšējās apdares, platībās no 55 līdz 135 kvadrātmetri.

Dzīvokļos ir autonoma gāzes apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ap māju teritorija ir iežogota.

Ērta piekļūšana, labs nodrošinājums ar sabiedrisko transportu. Līdz Rīgas centram 15 km, līdz lidostai “Rīga” – 27 km.

Dzīvokļu cena no 85 000 eiro.

Atvērto durvju dienas laikā autostāvvieta DĀVANĀ!

puikules

Vitālijs Apse

Dzīvojamo platību speciālists +371 67284544 +371 20046366
vitalijs.apse@ober-haus.lv Ropažu iela 10, Rīga, LV-1039


Ober-Haus jaunumi