Aicinām uz atvērto durvju dienu Baltezera terasēs!

2017-11-17

Ober-Haus aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu dzīvojamo ēku projektā “Baltezera terases”, kas notiks š.g. 25.novembrī no plkst. 11.00 – 16.00 Garkalnes novadā, Bukultos, Atpūtas ielā 2. Šajā laikā Ober-Haus mājokļu tirdzniecības speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar dzīvokļu plānojumu un konsultēs par to iegādi. Būs pieejamas arī AS “Luminor Bank” speciālistu konsultācijas par mājokļu kreditēšanas iespējām.

Apraksts

Mājokļu komplekss “Baltezera Terases” atrodas tikai 2 km no Rīgas robežas, Baltezera ezera un Juglas kanāla krastā, labiekārtotā, zaļā teritorijā ar bērnu rotaļlaukumu, tenisa kortiem un piestātni ūdens transportam kanāla malā. Pavisam „Baltezera terasēs” ir 7 mazstāvu dzīvokļu mājas, kurās izvietoti 72 dzīvokļi. Pie visiem dzīvokļiem pievadītas modernas komunikāciju sistēmas. Mājas atrodas labiekārtotā, iežogotā teritorijā, kur ir videonovērošana un apsardze. Nesošo sienu konstrukcijas būvētas no AEROC blokiem, pārsegumi ir no monolītā dzelzsbetona. Mājas ir uzceltas 2007. gadā. Ir pieejami dzīvokļi bez apdares (melnā apdare), ar daļēju iekšējo apdari un ir daži dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katrs dzīvoklis ir unikāls – nav vienots tipveida projekts, katram dzīvoklim ir iespējams izveidot savu plānojumu, un no katra dzīvokļa paveras savs skats uz apkārtējo teritoriju, ezeru un kanālu.

Stāvi: 3 stāvi + mansards, kā arī 0 stāvs, kur ir izvietota automašīnu stāvvieta.

Dzīvokļu skaits kopā – 72

Griestu augstums – 2.70,

Dzīvokļu platība – no 80.00 – 158.00 m²

Ir pieejami vienlīmeņu dzīvokļi ar un bez terasēm/balkoniem, kas izvietoti 1. un 2. stāvā, kā arī divlīmeņu dzīvokļi, kas izvietoti 3. stāvā un mansardā.

Inženiertīkli un komunikācijas

Apkure  -  gāze, apkures katls ir katrai mājai atsevišķi;

Ūdens apgāde – vietējais urbums, kopīgs uz visām mājām;

Kanalizācija – vietējā, kopīga uz visām mājām;

Televīzija/internets/telefons – Baltcom, Lattelecom

Apsaimnieko SIA „Labo namu aģentūra”,

Drošība

Dzīvokļu kompleksā tiek nodrošināta diennakts apsardze. Drošības sistēma ļauj Jums savās mājās justies aizsargātiem – par to gādā apsardze sargpostenī ar video novērošanu visā kompleksa teritorijā. Pie katras mājas ieejas ir domofons.

Autosstāvieta

Jūsu auto būs drošībā “Baltezera Terases” pazemes autostāvvietā, kas paredzēta 87 vietām. Katram dzīvoklim var iegādāties vienu pazemes autostāvvietu. Autostāvvietas cena ir EUR 3000.

 

Sīkāku informāciju par dzīvokļiem un to iegādes iespējām Jums sniegs:

SIA “Ober Haus Real Estate Latvia”

Jauno projektu pārdošanas speciāliste:

Daiga Maniķe

Tālr. +371 28 232 009

E-pasts: daiga.manike@ober-haus.lv

un

Nekustamo īpašumu speciāliste

Agnese Pipara

Tālr.+371 26 004 313

E-pasts: agnese.pipara@ober-haus.lv

www.ober-haus.lv

Evita Zemberga-Zakalovska

Mārketinga speciālists +37167284544 +37128232017
evita.zemberga@ober-haus.lv Gustava Zemgala gatve 76, Riga, LV-1039


Ober-Haus jaunumi