Kalnciema kvartala rezidence / Āgenskalns, Valentīna iela

Atcerēties
  • Objekta veids Jaunais projekts
  • Objekts # OH387739
  • Kopējā platība 72 - 72 m²
  • Istabas 3 - 3
  • Cena 106 900 - 106 900 EUR
  • Shortlink http://www.ober-haus.lv/OH387739
Apraksts Visi piedāvājumi Karte

Apraksts

No 21 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 70,53* EUR) līdz 145000 EUR ( 79 m2).
No 43 m2 līdz 87 m2 | Valentīna iela 16 k-1, k-2 un k-3, Rīga

Kalnciema kvartāla rezidences ir trīs 4 stāvus augstas dzīvojamās ēkas, kas atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā (Pārdaugavā). Projekta atrašanās vieta ir patiesi unikāla: tikai 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un gandrīz tikpat līdz Jūrmalai.

Kalnciema kvartāla rezidences ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni. Atrodoties vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Agenskalnā, Kalnciema kvartāla rezidences ļauj sajust un piedzīvot īstu pilsētas dzīvi.

Gan koplietošanas telpu, gan dzīvokļu plānojumā un iekārtojumā galvenais ir ērtība apvienota ar dizainu. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, labiekārtota un apzaļumota piemājas teritorija, ērta gan automašīnu īpašniekiem, gan velobraucējiem un kājāmgājējiem.

Dzīves telpa ar piederības sajūtu un draudzīgu apkārtni

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni. Atrodoties Valentīna iela 16, vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Agenskalnā, KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ļauj sajust un piedzīvot īstu pilsētas dzīvi. Tā ir atslēga uz rosīgo pilsētas ikdienu un mājas, kur aizvērt aiz sevis durvis, patveroties miera pilnā un skaistā vidē.

KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences veido trīs 4 stāvus augstas dzīvojamās ēkas. Gan koplietošanas telpu, gan dzīvokļu plānojumā un iekārtojumā galvenais ir ērtība apvienota ar dizainu. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veido Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi.
Lai apkaimes sajūtu izbaudītu agros rītos un vēlos vakaros, piemājas teritorija ir labiekārtota un apzaļumota. Ērta kā automašīnu īpašniekiem, tā velobraucējiem un kājāmgājējiem.

Īstu "kaimiņu" sajūtu veido pirmajā stāvā izvietotā, 60 kvadrātmetrus plašā, koptelpa ar āra terasi draudzīgai kopā sanākšanai.

Pagalmā ierīkotas apzaļumotas atpūtas zonas un bērnu rotaļu laukums. Ir pieejama slēdzama telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai un iekšpagalms, ko norobežo sēta, tādēļ piekļūt tam var tikai ēkas iedzīvotāji. Automašīnu īpašniekiem
KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences iekšpagalma teritorijā pieejamas atklātās virszemes autonovietnes.

  • Pārdots
  • Pieejams
  • Rezervēts
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 3
Platība: 72m² Cena/m²1 485 EUR
Cena106 900 EUR
Pieejams
Ēkas Nr. - Dzīvoklis -
Stāvs: 1 Istabas: 3
Platība: 72m² Cena/m²1 485 EUR
Cena106 900 EUR
Pieejams

Daiga Maniķe

Nekustamā īpašuma speciālists +371 67284544 +371 28232009
daiga.manike@ober-haus.lv Ober Haus Real Estate Latvia SIA
Apskatīt citus šī speciālista piedāvājumus

Es esmu ieinteresēts

Ober-Haus jaunumi